Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Inofolictól más is tapasztalt...

Inofolictól más is tapasztalt pecsételést?

Figyelt kérdés

PCOS/IR miatt eddig évi 1-2 alkalommal volt csak menzeszem, kb 3 hete kezdtük a kezelés (diéta, sport, étrendkiegészítők - gyógyszerre nem volt szükség). Kb egy hete enyhe menstruációs görcseim vannak, illetve pecsételő vérzésem. Ez lehet az Inofolictól?

Tapasztalt más is ilyet?


2021. jan. 19. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem az inofolictól van, ez csak étrendkiegészítő.

PCOS, Ir vagyok én is, majd 1 évig ittam inofolicot. Volt közben 3 hónap amikor nem ittam, de bármit csináltam pecsételtem. Akkor is ha ittam, akkor is ha nem.

Azért pecsételsz, mert most káosz a hormonrendszered és idő kell míg helyreáll.

Én 2 havonta menstruáltam és kb. 3-4 hónappal azután, hogy elkezdtem a diétát és sportot, beállt a ciklusom 30-32 napra. De a pecsételés mind a mai napig megmaradt.

2021. jan. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem az Inofolic meghosszabbította a mensi előtti pecsételést. Abbahagytam.
2021. jan. 21. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a napra pontos mensimet elcseszte. 28 nap helyett 35 napos lett. Napi egyet ittam.
2021. jan. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A ciklus melyik részén tartassz? Ha a közepén, akkor lehet, h a peteérést kíséri a pecsételés. Ha a végén, akkor vszleg progeszteron probléma. Nekem utóbbit megoldotta a Vénusz csepp, de nekem nincs pcos-em. Ha se itt, se ott, akkor passz, nekem nem zavart be a ciklusomba.
2021. febr. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!