Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Inofolic-tól másnak is volt...

Inofolic-tól másnak is volt hasmenése?

Figyelt kérdés
Mióta iszom, minden reggel hasmenésem van. Azért kaptam, hogy normalizálja a ciklusaimat (nincs nagy gond velük), valamint hogy életképesebb petesejtet, méhnyálkahártyát varázsoljon...
2016. febr. 22. 15:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem nincs tőle semmilyen mellékhatásom. Bár eddig használni sem használt semmit.
2016. márc. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem másfél hétig volt hasmenésem tőle, aztán olvastam, hogy este kell bevenni és akkor nem lesz. Így is volt, mióta este iszom, azóta semmi gond ezzel.

Viszont az eddig normális, 30-32 napos ciklusomat fel borította. Holnap leszek 40. napon és még nem jött meg. Nem teszteltem.

2016. máj. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!