Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mennyi az esély arra, hogy...

Mennyi az esély arra, hogy meddő vagyok?

Figyelt kérdés
Örökletes úgynevezett"betegségem" van. Trombofília, ami azt jelenti, hogy a megszokottnál gyorsabban alvad a vérem. Rengeteg helyen olvastam, hogy ez meddőséget okozhat. Ennek nagy az esélye?
2021. jan. 24. 17:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező! Nálam pontosan ugyanez a helyzet, verhigító injekciót kell alkalmazni a pozitív teszttől, előtte verhigításként aspirin protectet kellett szednem. Ajánlatos hematológussal konzultálni babatervezés előtt az adagolás miatt.
2021. jan. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Ez nálad megnehezítette a teherbeesést?

2021. jan. 24. 18:31
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Nem, ezzel egyáltalán nem volt gond, az első hónapban sikerült. 😀
2021. jan. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😊
2021. jan. 24. 18:50
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Rengetegen lesznek vele terhesek. Anyukámnak csak utánunk derült ki, hogy ez a betegsége. Ma már többféleképpen kezelik, attól függ, hogy homo- vagy heterozigóta illetve vannak-e más véralvadásbeli problémák (Leider, MTHFR, PA1, antifoszfolipid,stb.)
2021. jan. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Kedves kérdező!

18 éves koromban kiderült, hogy MTHFR homozigóta vagyok és Leiden mutációm van. Debrecenbe járok orvoshoz, mind két terhességem majdhogynem problémamentesen lezajlott, orvosi segítség nélkül sikerült teherbe esnem. Oltottam magam az első terhességemet fraxiparine-nal a másodikat clexane-nal. Semmi gond nem volt.

2021. jan. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én leidenes heterozigóta vagyok. Nálunk több mint 1 éve nem jön össze, pedig szúrom magam a clexannal első próbálkozós hónaptól.

Általában ha kezelve van nem szokott gondot okozni én az ellenpélda vagyok.

2021. jan. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Kedves 7es, nagyon sajnálom, remélem hamar összejön!🥰

2021. jan. 29. 16:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!