Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lehetek PCOS ciszták nélkül?

Lehetek PCOS ciszták nélkül?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok. Eddig is zavart, hogy nem éreztem magam teljesen nőiesnek, hiszen cseppet sem az, hogy az arcomom is pici szőrök vannak, a nyakamon, a melleimen, a hasamon....és a zsíros, miteszeres arc, hát is undort kelt saját magamban tini korom óta, ami meg is keserítette a tini időszakom. Pedig amúgy szép nőies alakom van, abszolút nem tudok hízni, van cici, fenék minden. Aztán jött, hogy a férjemmel babát szeretnénk, eddig sok várakozás és 2 korai vetélés. Orvoshoz jártam hónapokig, ahol cisztákat nem láttak sosem, de peteérést is csak gyógyszer után mutatott az uh. Így jött velem szembe a PCOS fogalma. Egy nagyon alap vérvételen már voltam, ott is az FSH volt nagyobb érték, mint az LH. (Pcos-nél elvileg fordítva). De akkor most hogyan tovább? Ha PCOS lennék, van esélyem még természetes úton teherbe esni? Mi fog segíteni ezen a betegségen?

Köszönöm ha segítetek.:(



2021. jan. 27. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
Simán. Az esetek felében kb. nincsenek ciszták.
2021. jan. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Létezik, igen. De ettől még közel sem biztos, hogy pcos-ed van.
2021. jan. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, mert a cisztaszerű tüszűk csak tünetei a betegségnek, és nem is mindig jelennek meg. Úgy tudom, már javasolták, hogy más nevet kéne adni a betegségnek
2021. jan. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pajzsmirigy problémád nem lehet?


Egyébként elvileg én is pcos-es vagyok, de cisztáim nincsenek.

2021. febr. 1. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Pajzsmirigy dokinál voltam, ő azt mondta minden rendben jók az eredményeim.
2021. febr. 1. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!