Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Pcos-esektől! kinek mennyi...

Pcos-esektől! kinek mennyi idő utàn hatott a stimulációs injekció ? Most a negyedik stimulációs hónapom van és nem igazán van értékelhető petém... 3hónap Menopur és most a Puregont használom.

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm, ha megosztod a tapasztalataidat!

2021. jan. 23. 05:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia, én PCOS+IR+Hashimotos vagyok, első lombikunk kellős közepén.

Neked inszemináció lesz vagy lombik?

Fura, hogy nem hatott a stimu, a Pcos-ok általában nagyon könnyen stimulálhatók.

Nekem soha nem volt inszeminációm, egyből IVF-el indítottunk. Volt egy viszonylag magas AMH értékem (majdnem 7), mondta is az orvos, hogy így nagyon óvatosan kell stimulálni, mert nagyon sok tüszőm lesz. Tényleg sok lett, összesen 17 petesejtet szívtak le, úgy, hogy nagyon minimális hormont kaptam (100 E Ovaleap-ot szúrtam).


Kérdés, hogy neked mennyi az AMH-d? És az FSH, LH-d? Hány éves vagy? És mennyi hormonnal stimulálnak?


Azt én sem tudom megmondani, miért nem reagálsz rá, mindenestre furcsa.

2021. jan. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem a closty és a masnaponta kapott 50 egység Ovaleap nem hatott. Naponta kellett kapnom 75 egység ovaleap-et. Ez csak sima stimulácio, nem lombik és nem is inszeminácio.
2021. jan. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!