Nyalkahartya felepitese duphastonnal? Mikor kezdődik a ciklus?

Figyelt kérdés
Nagyon vekony nyalkahartyam lett ebben a ciklusban ezert nem ultetik az embriokat. Az orvosom duphastont irt fel napi 3 szemet 10 napon at. Azt mondta hogy az abbahagyas utani 5ig napon fog megjonni es akkor kell Uhra mennem megnezni hogy lett e cisztam. Viszont ahogy szamoltam az pont hetfoi napra fog esni es megijedtem hogy mivan ha már vasarnap negjon? Akkor eselyem nincs orvoshoz menni pedig a masik gyogyszert csak akkor kezdhetem ha kizarhato a ciszta. Valakinek tapasztalat? Koszonom a segítséget

2021. jan. 30. 11:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom amikor megjon a menzeszed akkor telefonálsz, majd behivnak a 3-6-ik ciklusnapra hogy megnézzék a cisztát h van e. Ha nincs, már kapod is a gyogyszert ami felépíti a nyalkahartyat a kovetkezo beultetesre.
2021. jan. 31. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Amikor megjon akkor kell az UH mert a masik gyogyszert csak cisztamentesen szedhetem. Ezert erdekelmek a tapasztalatok
2021. jan. 31. 09:35
 3/3 anonim ***** válasza:
51%
Napi 400-800 mg E vitamin segíthet.
2021. jan. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!