Férjemnek 25m/ml a sperma száma viszont a progresszív mozgás csak 28%. Én hashimotos vagyok és már egyszer sikerült teherbe esni, de 8 hetesen missed ab lett a vége. Most fel éve próbálkozunk. Van esély a spontán babára?

Figyelt kérdés
Vagy csak az időnket vesztegetjuk? Andrologus azt mondja hogy annyira nem rossz ez az eredmény. 3 hónapja szedi a profertil vitamint. Előtte még rosszabb volt a sperma szám (12m/ml) szóval már javult valamennyit de a progresszív mozgó 28 % az nem túl jó nem? Valaki járt hasonló cipőben? Sikerült spontán a baba?

2021. jan. 31. 13:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szia! Az én férjemnek se voltak túl jók az eredményei. 1,5évig próbálkoztunk sikertelen. Aztán belekezdett egy 3 hónapos Valeofert kúrába, a 2.hónap végén terhes lettem. Esetleg nézz utàna. Mi biztosak vagyunk benne, hogy ez segített, mert semmi máson nem változtatott. Ja és az eredményei is javultak (tovább vizsgálták a terhességemtől függetlenül, mert végül lett egy herevisszér műtéte, de addigra én már 4hónapos terhes voltam🙂
2021. febr. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet. Férjem a profertilt szedi ami asszem majdnem ugyanaz. Neki is javított 3 hónap alatt. Az összspermium szám 39m-rol 139 m-ra emelkedett, a koncentráció 12m-rol 25m-ra de a progresszív mozgás még így is hatarertek alatt van picit. De mondjuk közben volt egy covid is ami állítólag eléggé rossz a spermaknak. Szval van javulás, de lehetne még jobb is ☺️ most ebben a síkosítóban hiszek, hátha ez segít. Mert sok jót olvastam róla.
2021. febr. 1. 11:06
 13/15 anonim ***** válasza:

Sok sikert! Tényleg mi is használtuk a concieveplus (jól írom?) síkosítót is a sikeres hónapban a Valeofert mellett. Bár azt már korábban is használtuk néha, de lehet hozzájárult a sikerhez.🙂

Hajrá🙂😄

11es voltam

2021. febr. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Csak hogy legyen vége is a sztorinak, kipróbáltuk a síkosítót amit ajánlottatok (kinderwunsch) és össze is jött. Most 6 hetes vagyok, eddig minden rendben reméljük így is marad. Köszönöm a tippeket mindenkinek.
2021. márc. 4. 19:05
 15/15 anonim ***** válasza:
Gratulálok!
2021. márc. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!