Leiden V. mellett lehet szedni Duphaston - t? (inszem.után)

Figyelt kérdés
Sajnos az orvost elfelejtettem megkérdezni... Felírta.. Viszont a betegtájékoztatón rajta van, hogy nem ajánlott trombózis hajlam esetén.

2021. febr. 18. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem Mthfr mutáció van (az is hasonló), én is szedtem a duphastont. Szúrtam mellé a Clexane-t. Kaptál te is?
2021. febr. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Nem, én nem kaptam semmit mellé. Eleve fenntartásaim vannak ezzel a klinikával.. Nem igazán bízom bennük. A te válaszod is ebben erősített meg.. (csak a Duphaston-t kaptam, napi 2, 2 hétig)
2021. febr. 18. 20:01
 3/5 anonim ***** válasza:
1-es vagyok: igaz mi már lombikozunk, de szerintem inszemnél is ha véralvadási zavar van akkor kezelés kellene rá. Hova jársz? Az sajnos nem jó ha nem bízol bennük, lehet érdemes lenne másik doki, akár ott az intézetben, vagy másik intézet.
2021. febr. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Váltás lesz, az biztos. Ez volt az első inszem., úgyhogy még tapasztalatlan vagyok. 😔Külföldön vagyok de gondolkodom egy magyarban.

2021. febr. 18. 20:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Magyarországon sokszor akkor is adják a Clexane-t ha nincs bizonyított véralvadási probléma valakinek. Sok sikert kívánok! Hátha azért sikerül most, még ne add fel😉
2021. febr. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!