Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 2 év sikertelen próbálkozás,...

2 év sikertelen próbálkozás, terminált együttlétes hónapok után első inszemináció előtt állunk. Mindkettőnknél minden rendben van, mégsem sikerült eddig. Mi a tapasztalat, hány inszemináció után sikerülhet? Akár már az első is?

Figyelt kérdés

2021. febr. 24. 09:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Simán sikerülhet az első is, miért ne? Ha jól tudom, akkor 15-20% körül van az esélye egy beavatkozásnak.

Nekem régen 3 évig nem jött össze és utána inszemmel elsőre. Később sajnos volt sikertelen inszemem is és jövő héten megyek a következőre.

Drukkolok neked, hogy sikerüljön!

2021. febr. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk 5-10%-ot írnak. Mi a harmadikra készülünk sajnos. Nálunk is minden rendben van. Első alkalommal kivoltam, most jobban viseltem. Sokaknak sikerül az első:) drukkolok.
2021. febr. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Kedvesek vagytok! Remélem mielőbb sikerül mindenkinek, én is drukkolok nektek 2-es és 3-as! Sok vegyes tapasztalatot olvastam erről, sokaknak sikeres volt már az első, másoknak pedig az ötödik sem.. 😞Közvetlen környezetemben is volt ilyen is olyan is.
2021. febr. 25. 08:22
 4/17 anonim ***** válasza:

Sziasztok !

Mi is most készülünk az elsőre :)

Én nagyon bízom benne hogy sikerülni fog :)

2021. márc. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

2 vagyok, köszönöm a drukkot:) Holnap megyünk az inszemre. Remélem az utolsóra!

Kívánok nektek is minden jót:)

Kérdező neked mikor lesz?

2021. márc. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Szia! Első vagyok. Nekem tegnap volt!

Drukkolok neked nagyon! :)

2021. márc. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
De aranyosak vagytok! Nekem tegnap volt. Végeláthatatlan 12-14 nap következik most... ☺️
2021. márc. 5. 12:20
 8/17 A kérdező kommentje:
Kiváncsi vagyok mindenkire, akik itt hasonló cipőben járunk. ☺️Megírjátok majd kinek hogy sikerült?
2021. márc. 5. 12:33
 9/17 anonim ***** válasza:

Mindenképp megírom.

Én biztos nem bírom ki a 14 napot, hogy ne teszteljek.

2021. márc. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Valószínűleg én sem.☺️ Szerintem 11.dpo körül én is tesztelek egyet.
2021. márc. 5. 21:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!