Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Stimuláció alatt tüszők...

Stimuláció alatt tüszők növekedése?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Első inszemes vagyok, 11. ciklusnapon egy 10 mm-es és egy 16 mm-es domináns tüszőt láttunk UH-n. Megy a stimu tovább, a repesztés a 13.napon, az inszem 15. napon lesz.

Tudom hogy túlparázom, de aggódom hogy idő előtt megreped(nek). Általában 13-14. napon ovulálok spontán ciklusban is.

Ma már reeeeengeteg ovus nyákom is megindult (ez 2-3 nappal ovu előtt szokott).

Nyilván kénytelen vagyok megbízni az orvosomban, de tapasztalatokra is kíváncsi lennék olyanoktól, akik jártak már stimulálásra.

Bónusz kérdés: a 10 mm-es tüsző is beérhet még?



2021. febr. 3. 08:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én annyit tudok megnyugtatásképpen, hogy nekem 12! napon volt az inszem, normál ciklusban csak 15-16 nap szokott lenni ovu, én is korainak éreztem, de megfogant mégis (csak más ők miatt sajnos nem maradt).

A bónusz kérdésre nem tudom a választ. Nekem 10. Napon volt egy 16 és egy 18 mm tüsző.

2021. febr. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előző voltam. Tudom, hogy te úgy érzed, hogy neked meg lehet kései, arra akartam kilyukadni az orvos tudja jobban.:) szerintem bízz benne.
2021. febr. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Egyelőre még nem ugrott meg a reggeli hőm, így bízom benne hogy holnap még jók leszünk. :)

Szurkolok neked a továbbiakhoz!

2021. febr. 5. 08:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Köszönöm, én is neked!:)
2021. febr. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én is hasonló cipőben járok. 15. Ciklusnap volt bal oldalon egy 9 és egy 10 mm-es tüsző, jobb oldalt a dominán 18 mm-es. Mivel ez pénteki nap volt, szombat este adtam be a repesztőt és hétfőn 18. Ciklusnap volt az inszem. Hozzá teszem az ovus nyák már csütörtök este jelentkezett. Én is félek, hogy korábban repedt, de bízom az orvosban, hogy ő jobban ért hozzá, mint én. Kíváncsi lennék a kis tüszők beérhettek-e még...
2021. febr. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!