Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Inszemináció volt mostanában...

Inszemináció volt mostanában valakinek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nekem 25én volt az Inszem. (Első)

Volt valakinek mostanság? Izguljunk együtt:)

Ki hova jár?

Én BMC


Mit



2021. febr. 27. 09:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem február 5-én volt a 4. és nem sikerült.Kb két hét múlva lesz az 5. ha minden igaz
2021. febr. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Szia ! Uuu nagyon sajnálom :/ fel a fejjel ! Meg kérdezhetném nálatok mi a probléma?
2021. febr. 28. 15:52
 3/23 anonim ***** válasza:
Nekem febr.26-án volt,2 tüszőm lett Ovaleap injekciót használtam,majd Ovitrelle-t.A hivatalos tesztelés màrc.15-én lesz, de a 9.dpo-n csináltam egyet,az még pozitív eredmènyt mutatott. (Ovitrelle utáni 11.napon még nem ürült ki a Hcg)
2021. márc. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Jah és a BMC-ben voltam (3-as vagyok)
2021. márc. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Egyèbkènt nem érzem jól magamat,így a vége felé,fáradt és álmos vagyok,a közérzetem és a hangulatom is katasztrófa.A mindjárt megjön érzés pedig állandósult.(3-as,4-es voltam)
2021. márc. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Szia. Nekem is ugyan ez volt ovelap és ovitrelle nekem is 15en kell tesztelni 🤭😊

És te 1 vagy 2ampulla tüszőrepesztöt kaptál?

Én egyet nekem már rá 7napra nem mutatta a teszt csak éppen látni lehetett egy nagyon halvány csíkot de csak ha forgattam.


Pihenj sokat ha nem érzed magad jól,ne foglalkozz semmivel. Nekem nincs meg jön érzésem sem.

Én már igazából nem érzek semmit azok közül ami volt (mell feszüles,petefészek szúrás ilyesmi). Csak azt tudom hogy szinte mindenen felkapom a vizet , ma reggel óta egy nagyon picitmintha hány ingerem lenne vagy nem tudom ...


És hogy érzed belül "megérzés" hogy sikerült vagy nem ?


Remélem jövő héten azt írjuk hogy pozitív lett a tesztünk és a vérvétel is jót mutat majd 🥰

2021. márc. 9. 14:03
 7/23 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 2 ampulla Ovitrelle-t kaptam,szerintem most ürült ki nagyjából a szervezetemből.Nem tudom mit gondoljak nagyon rossz kedvem van,majd szétrobbanok.Valamikor azt érzem sikerült,valamikor azt h nem.A megjön érzés elmúlt,mellfeszülés nulla.

Nekem nem tesz jót a pihenés,akkor sokat agyalok,inkább lefoglalom magamat.


Próbàlok pozitívan hozzáállni,de a hormonok dolgoznak bennem rendesen.

2021. márc. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Egyèbként én clearblue digitális tesztet fogok csinálni,azon nincs mit agyalni.:)
2021. márc. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Sziasztok :)

Nekem ma volt az első inszem :)

Sok sikert kívánok nektek :)

De nehéz lesz kivárni ezt a két hetet ..

2021. márc. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Én tegnap voltam Covid antitest vérvételen és ha már ott voltam csináltattam egy Hcg-t,inszem utáni 12.napon.

Az eredmény:3,9 IU/l

Számomra ez azt jelenti h nem jött létre terhesség,annyira alacsony érték.

De....a remény hal meg utoljára,hétfőn kiderül a tesztelés utàn.

2021. márc. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!