Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mennyibe kerül mostanában egy...

Mennyibe kerül mostanában egy inszemináció és a gyógyszer költségei?

Figyelt kérdés
2014. szept. 30. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Ez sokmindentől függ, mert nem rögtön inszemmel kezdődik. Eleinte kivizsgálnak vérvételek stb aztán petevezeték átjárhatósági vizsgálat. De inszem előtti gyógyszerek meg vitaminok az kb 10ezer volt nálunk a tüszőrepesztő injekció 8ezer maga az inszem az 45ezer volt. De ez sokmindentől függ, meg gondolom mindenkinek más más problémája van. Ja és ez a Kaáliban fizetősbe volt.
2014. szept. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
már túl vagyok a vérvételen, a hsg-n és most majd az inszemináció következik. Köszönöm a válaszod! ment a zöld kéz :)
2014. okt. 1. 13:53
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi nem fizetős helyre járunk, a BMC-be. Vagyis maguk a vizsgálatok ingyenesek. Ez az első inszeminációnk. Nekem PCOS és Ir-em van vagyis szinte nuku peteérés. Fogalmam sem volt róla hogy zajlik majd ez az egész. A doki elmondta hogy UH majd injekció, tüszőrepesztő aztán inszem. A doki mondta, hogy két lehetőség van. Az egyik fajta amikor a cukrosokhoz hasonló tollszerűséget kell használnom, de ennél olyan 30-40 ezerre számítsak vagy van a másik rendes fecskendős változat, ami jár némi pepeccsel, de olyan 20 ezer körül megáll. Az utóbbi mellett döntöttünk, mivel a doki nyugodt szívvel ajánlotta, ha nem jelent gondot a mindennapos pepecselés. 3hete kezdtük el a stimulálást. Én naivan azt hittem beszúrom azt a 4 ampulla (napi egy felet) Fostimont és már mehet is a repesztés. Aha csakhogy a következő ultrahangon kiderült, hogy nem történt semmi. Úgyhogy felírt egy újabb adagot, de ezúttal 6 db-ot amit egészenként szúrtam. Most szerdán voltam az újabb Uh-on amin végre volt eredmény, ami jó viszont kaptam egy újabb 6os csomagot. Azt mondta hétfőn menjek vissza egy újabb Uh-ra és ha minden jól megy szerdán inszem.

Illetve a doki is ajánlotta, hogy fogyasszak méhpempőt, ami már a stimuláció 2. napjától eszek. Illetve kórház kért egy közjegyzői okiratot is.


1 adag: 4 ampulla Fostimon +2db tüszőrepesztő 16. 000 Ft

Dydex tiszta méhpempő 50g 6500 Ft

Közjegyzői okirat 15 000 Ft

2. adag: 6 ampulla Fostimon 20 000 Ft

3. adag: 6 ampulla Fostimon 17 000 Ft

Úgyhogy jelenleg kb. 74 000-nél tartunk és ebbe még nincs benne az, hogy Fótról járunk be tehát ehhez hozzájárul az utazási költség is.

Őszintén mondom, hogy ezek a számok mit sem számítanak, csak valóra váljon az álmunk! Ti hova jártok?

2014. okt. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mi Debrecenbe járunk a meddőségire, egyenlőre még a vizsgálatokon vagyunk túl, és még nem tudok semmi konkrétumot. Ezért is érdeklődtem az árakról, hogy valamelyest képben legyek majd. Nagyon köszönöm a részletes leírásod! Nagy segítség! 😊
2014. okt. 2. 17:27
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia,

Kb. ugyanaz a sztori mint az előző hosszú leírás.

A gyógyszer kb.60.000, volt, a kezelés 50.000 (ahogy szétnéztem a többi inkább drágább).

A fecskendős dologtól nem kell félni az elsővel elpepecselsz 10 percet, de az első hónap végére már kb.1 perc alatt beszúrod.

2014. okt. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!