Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mennyi ideig tarthat a beágyaz...

Mennyi ideig tarthat a beágyazódás maximum?

Figyelt kérdés

Olvastam sokat a témában. Röviden a történetem: (Az orvosok nem nagyon tudtak mit mondani).

Első inszemináció után 14 nappal Hcg vérvétel eredménye negatív lett (<4). Azonban másnap halvány pozitív lett a teszt. Megismételtem 2 nap múlva is, kicsit erősödött. Úgy döntöttem elmegyek egy újabb vérvizsgálatra, de sajnos aznap reggel megjött. Mindenki azt gondolta beképzelem és a teszt rossz. Erre 3-4 napra furcsa fájdalmaim voltak, megijedtem, talán nem méhen kívüli-e mégis? Erős pozitívat teszteltem. Kórház, ügyelet, nem láttak semmit. Hcg eredmény 28. Majd 2 nap múlva már csak 14. Majd <2.


Második alkalom hasonló volt (volt pozi teszt - már csak kíváncsiságból is csináltam a negatív véreredmény után), de ott már nem csináltattam menzi megjötte után vértesztet.


Lehetséges lenne (hiszen inszeminációnál minden "klappol" és biztos az ovu időpontja), hogy nálam tovább tart mégis a beágyazódás?



2021. febr. 27. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem tart tovább nálad a beágyazódás.

Ezt úgy nevezik kémiai terhesség, elindul, de nem tud megtapadni, vagy "hibás" lenne így megszakad.

Nekem is volt 2x. Kitartást! 11hetes

2021. febr. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gondoltam erre is. Viszont ovu napja biztos, mégis negatív a vérteszt rá 14 napra.. aztán kezd el pozitív lenni a teszt. Nekem ez a furcsa.
2021. febr. 27. 19:19
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

De bizony, könnyen lehet hogy kései beágyazódás volt, viszont ezzel a terhesség korai megszakadása is hatványozottan nő.

Forrás: [link] (angolul, de az absztrakt elég jól leírja a lényeget)


Ideális beágyazódás valóban kb 10. napig bezárólag lenne jó.

Hogy egyszer későn ágyazódott be, nem jeélenti azt, hogy mindig így lesz.

2021. febr. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Érdekes a cikk.
2021. febr. 28. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!