Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes terhes vagyok.Mielőtt...

9 hetes terhes vagyok.Mielőtt megtudtam nagyon erős dohányos voltam. Azóta is nagyon kívánom a cigit, viszont naponta maximum kétszer 2-3 slukkot szívok a párom cigijéből. Ezzel árthatok a babának? Nyílván szeretnék teljesen letenni.

Figyelt kérdés

2020. dec. 25. 13:06
 1/5 anonim válasza:
75%
Amikor terhes voltam azt mondta a doktornő, hogy ha nagyon rá vagyok szokva fokozatosan hagyjam abba, mert a stressz nem tesz jót a babának és ezzel még többet árthatok neki. Az elején nem gond, de érdemes lenne minél hamarabb leszoknod. Jöhet lepontozni a sok dohányzásellenes majom, de tényleg így van.
2020. dec. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%

Amikor én megtudtam, hogy baba lesz, a napi 12-15 cigiből napi 2 lett egy hétre, aztán egy hétig én is a párom cigijéből slukkoltam 1 vagy 2t 1x vagy 2x egy nap, a harmadik héttől semmi.


Még kell mondjam, a cigi nem is hiányzott annyira, mint a szokás.. hogy kutyasétáltatás =cigi, melóba menet, szünetben cigi, szóval inkább bizonyos helyzetekben hiányzott a cigizés, de nem maga a cigi.

Amúgy 5 hetesen tudtam meg, most 14 vágyok, szóval elég friss az élmény, de kitartás, menni fog.

Néha ha elkapott a kisördög, eszembe jutott a szivhangja a picinek, meg hogy egyet szívni semmi értelme.

Féltem tőle, hogy hogy fogom letenni a cigit, ha eljön az idő, de mindent összevetve könnyebben viseletem, mint gondoltam.

Menni fog neked is, gondolj a babádra 😉

2020. dec. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
Csak annyit mondanék, hogy én és a tesóm is csontfejlődési zavarral születtünk, mert anyámnak nem sikerült a teljes leszokás
2020. dec. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%
Az nem csak a cigitol lehet, kedves utolsó
2020. dec. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Kedves kérdező! Nálad mit jelent a nagyon erős dohányos kifejezés?
2020. dec. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!