Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombikosok. Petesejt leszíváso...

Lombikosok. Petesejt leszívásom volt túlstimuláltak. Beültetés nem lett lefagyasztottak az embriókat. Jobban vagyok elmúltak a fájdalmaim de egy valamit nem értek? Víz van a hasüregben meg a tüdőmön.Azt mondja az orvos nem sok.

Figyelt kérdés
Kórházban is voltam ott is azt mondták hogy nagyon kevés víz van a hasüregben is meg a tüdőmön is. Elég furcsán lélegeztem azóta javult de este még mindig úgy tudok lefeküdni hogy több párnát rakok a fejem alá. Azt mondják fel fog szívódni. Feb 17.én volt a leszívás.

2021. febr. 28. 16:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mit nem értesz? Az nem derül ki.


Igyál rengeteg vizet (napi 4-6 litert), és egyél sok fehérjét. Ez az, amit magadtól tudsz csinálni a vizesedés ellen,de kell pár nap. Engem "csak kicsit - épphogycsak" stimuláltak túl, mégis 2 hétig szenvedtem leszívás után.

2021. márc. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, jobban lettél? Megvolt azóta a beültetés? Remélem, sikerrel jártál :)


Engem is túlstimuláltak. 4 napja volt a leszivás. Első nap lélegezni sem tudtam fájdalom nélkül, feküdni sehogy sem volt jó, másnapra jobban lettem egy picit, de a nagy hasam megmaradt. Akkora lett, mint egy 5 hónapos terhesé, és nagyon görcsölt is. Enni is alig tudtam. Kórházban nem voltam, meddőségi központban azt mondták, hogy ez normális így.. Azóta kb 1 centivel ment le a hasam.


Sok fehérjét eszem, és fehérjeport is iszom, ez sokat segít, plusz elég sok vizet iszom.


Nálam a beültetés is megtörtént.., úgyhogy én még izgulhatok, hogy mi lesz, ha sikerült a terhesség, mert az fokozhatja a tüneteket. Utólag azt gondolom, jobb lett volna, ha nálam is fagyasztanak.

2021. márc. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!