Mit éreztetek, amikor a lombik előtt az orvos közölte, hogy előbb le kéne fogyni x kgt?

Figyelt kérdés

Hogy álltatok neki a fogyókúrának? Kértetek segítséget vagy a netről néztetek információkat? Milyen testmozgást kezdtetek csinálni?

Van, aki ennek ellenére sem volt hajlandó fogyózni?

Végül sikerült lefogyni és akár spontán teherbe esni?



2021. febr. 10. 14:16
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
Sőt nekem szülés után mondta hogy 20 kilót kéne fogyni,de minimum 10-et. Így ránézésre. Van akinek ez a mániája. Olyan kövér nők is szülnek hogy ihaj. Nem tudom hogy kötelezhető e erre valaki.
2021. febr. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
1 van különbség aközött hogy valaki ingyen teherbe esik magától meg aközött hogy milliókat költenek rá az adófizetők pénzéből. Ha az orvos azt mondja, nyilván azért mert úgy tobb esélye van kihordani a babát vagy egyáltalán, hogy megtapadjon. Lehet játszani az önérzetest saját pénzen 🤷🏼‍♀️
2021. febr. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Nekem nem mondta, hanem szénhidrát diéta kellett, amitől 8 kg-ot leadtam és azóta is tartom. Fogyókúrának a világon semmi értelme nincs, mert a nevében is benne van, hogy kúra. Magyarán lefogyasz, majd folytatod ugyanazt mint előtte és szépen visszaszeded minimum azt, de inkább többet. Én egyedül az életmódváltásban hiszek, ami örökre szól. Átalakítani az étrendet és tartani, plusz mozogni. Ha egyedül nehéz, akkor keress fel egy dietetikust! Esetleg olvass utána az IR diétának, egészséges, de túlsúlyos embereknek is jó. Az ilyen káposzta diéta és társait felejtsd el!
2021. febr. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én is szembe találtam magam ezzel a problémával, ugyan túlsúlyos voltam/vagyok, de alapvetően nem éreztem magam rosszul. Aztán kiderült, hogy IR-em van és pajzsmirigy alulműködésem. Elkezdtem szedni a gyógyszereket, tartani a diétát, mozogni rendszeresen... És láss csodát, lement 17 kiló fél év alatt és SOKKAL jobban érzem magam, jobb a közérzetem, jobb a szex... Minden. Itt nem azt kell elérni, hogy valaki 100-ról lefogyjon 50-re és néhány év múlva visszatértünk rá, ha sikerül, hanem 10-15%-os testsúly csökkenés is már csodákra képes.


Amikor nekem mondta a doki, megmondom őszintén, hogy megkönnyebbültem. Korábban is küzdöttem a kilókkal, és sosem sikerült lefogyni, vagy ami lement, vissza is jött. Az életmódváltással sikerült leadni azt a 17 kilót és azóta tartom a súlyom.


Én úgy látom, hogy az esetek nagy részében társul hozzá valamilyen hormonális betegség.


Kérdező, téged kivizsgáltak? Volt terheléses cukor, pajzsmirigy hormondjaid rendben?

2021. febr. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A megkönnyebbülést úgy értsd, hogy végre rájöttem, hogy miért nem ment korábban. Végre volt egy iránymutatás, hogy mi szerint mit kell csinálnom ahhoz, hogy sikerüljön. Ha úgy tetszik, ez a volt a lökés ahhoz, hogy rászánjam magam az életmódváltásra. Kicsit persze letört, szerintem mindenkit, de én inkább úgy fogtam fel, hogy amúgy sem lett volna rossz és most komoly okom is van rá, hogy megmaradon az akaraterőm. 🙂
2021. febr. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem is azt mondták a kaáliba a súlyom megadásakor,hogy kéne fogyni.. A nőgyógyászom meg azt mondta,hogy ne,mert most jó minden értékem,hormonálisan,ir-em is. Ha most elkezdek fogyózni megváltozhatnak az eredmények.

Így nem kezdtem el. Egyenlőre inszemet csináltak már kétszer,sikertelen. 3.után lesz lombik. Kíváncsi leszek akkor fogja e mondani.

84kg vagyok és 170cm,egy előző kapcsolatomból van már egy kisfiam. De a férjemmel sajnos nem jön össze már 3 éve.

2021. márc. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6 mondjuk en valószínű a meddőségi szakemberre hallgatnék, de te tudod.
2021. márc. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Amióta látta a leleteimet és azt mondta minden jó,nem mondta ő sem hogy kéne. Úgyhogy addig hagyom magam így,ha valamiért azt mondja majd esetleg lombik előtt akkor nyílvan fogok tenni érte. De addig nem borítom fel a dolgokat. :)

Nem mindenkinél probléma a túlsúly,én sokkal jobban érzem magam pl így mint 56kg-osan! :) Elég egyoldalúan eszek és vega is vagyok 16 éve.

2021. márc. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!