Próbálkozunk együtt?

Figyelt kérdés

Hányan vagyunk akik ebben a hónapban újra próbálkozik? Mikor jött meg az utolsó menstruációtok? Ovuláltatok már, próbálkoztak?

Beszélgessünk.


2021. márc. 4. 10:27
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%

Hali,

Mi is próbálkozunk. Feb. 13. jött meg és pont most egy éve nem jön össze. Már sok reményt nem fűzök hozzá. Ti mióta próbálkoztok?

2021. márc. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Jelen 🙋‍♀️ Február 17-én volt menstruációm utoljára. Nekem ez volt az első clostys hónapom. Orvos szerint a napokban kell legyen peteérésem.. nagyon kiváncsi leszek az eredményre 😊

2021. márc. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
82%
sziasztok! mi is próbálkozunk. nekem 23án volt meg legutóbb, szóval kb. jövő héten lesz a peteérésem.
2021. márc. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat. Nekem február 22-én jött meg utoljára. Mi már hónapok óta próbálkozunk, de egyelőre nem annyi ideje hogy orvoshoz menjünk még.

Kedves 1-es! Remélem hogy nagyon hamar össze jön nektek. Gondolkodtatok azon hogy ki vizsgáltassátok magatokat? Sok sikert!

Kedves 2-es! Számomra talán ez a leghosszabb amikor még annyira kérdéses minden. Sok sikert nektek!

Kedves 3-as! Akkor kb egyforma a ciklusunk 😁 remélem mindannyiunknak lesz egy pozitív tesztje legalább a hónap végéig!

Kitartás! 🙏

2021. márc. 4. 20:07
 5/41 anonim ***** válasza:
68%

3as vagyok. remélem sikerül mindannyiunknak 😊 ti mióta próbálkoztok?


1es, ne keseredj el, kezdd el kivizsgáltatni magad, simán összejöhet még! :) olvastam itt olyat is, hogy 8 év után sikerült valakiknek.. :)

2021. márc. 5. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
53%
Sziasztok! Mi már nem is számolom mióta próbálkozunk, mivel voltak szüneteink, de már régóta. Febr. 17-én jött meg, mivel olyan 31-32 naposak a ciklusaim, ezért úgy vasárnapra, hétfőre számoltam az ovut. Tegnap kezdtem az lh tesztelést, mert voltak jelek, erre bumm egyből full pozi, sajnos tegnap nem tudtunk együtt lenni, most nagyon reménykedem, hogy a mai este még nem lesz késő.
2021. márc. 5. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
53%

remélem még belefértek 6-os! elvileg a pozitív lh teszttől 1-3 napotok van. drukkolok nektek!

nekem is 31-33 naposak a ciklusaim. a ciklus.hu számolása szerint már szombattól van esély a babára. van fiú-lány naptár, ami szerint szombati együttléttel már van esély (lányra). lehet megnézek majd szombaton egy lh tesztet is hogy mit mutat ☺ amúgy 12-re számolja az ovut. 3as voltam

2021. márc. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
53%
Sziasztok. Én hétfőre nem várom. Sajna nem túl biztató a helyzet, ugyanis tegnap egy 10-es facelle teszt negatív lett, a 11. dpo-on. És már kezdődnek is az enyhe hasfájós görcsök 😔 januárban volt egy éve hogy abba hagytam a fog.gátlót. velem minden ok, a párom még nincs vizsgálva.
2021. márc. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
100%

8-as ne keseredj el lehet belőle még pozitív!😊


6-os szurkolunk hogy még bele férjen a mai nap is!😊


3-as ti mióta próbálkoztok?

2-es vagyok:)

2021. márc. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:

3as vagyok. hát igazából novemberben döntöttük el, hogy akkor jöhet a baba. viszont akkortájt voltunk covidosak is, szóval januárra mondom, hogy kezdett helyreállni a ciklusom. tehát ha így vesszük, ez lesz a 2. normális próbálkozós ciklus.

ti mióta próbálkoztok?

2021. márc. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!