Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Fogad kulföldieket a Forgács...

Arya93 kérdése:

Fogad kulföldieket a Forgács intézet? Eddig fogadott viszont az uj szigoritasok miatt nem tudom... Erdélyiek vagyunk.

Figyelt kérdés
2021. márc. 14. 11:42
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Telefon felemel, es: Jó napot kívánok, Szabó Mici vagyok, szeretném megkérdezni, hogy román állampolgárokat fogadnak e?
2021. márc. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Telefon felemel része megvolt. Mielőtt említenéd, jelzem mail is volt írva. Sajnos pechemre nem volt válasz rá. Ezért fordultam segítségért az itt lévő emberekhez... ja nem tartozik ide, de gondoltam felvágok vele: magyar állampolgár is vágyok. Azért koszönöm szépen a ,, hasznos" információt. Szép napot :)
2021. márc. 14. 12:34
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Ha magyar állampolgár vagy, akkor fizethetsz magyar TB- t és máris megoldva a probléma. Azt meg nem hiszem, hogy ne válaszoltak volna meg ezt a kerdest telefonon.
2021. márc. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Őszintén írtam... Sajnos az elmúlt napokban többszöri telefon beszélgetést kezdeményeztem, de nem válaszoltak rá. Mivel nem ott élek és nem ott van a munkahelyem így nem tudom mennyire kivitelezhető a Tb fizetése. Utánna nézek mindenképp. Köszönöm a segítséged:)
2021. márc. 14. 12:49
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"Sajnos az elmúlt napokban többszöri telefon beszélgetést kezdeményeztem, de nem válaszoltak rá."


Ezt hogy képzeljem el el?

Te: Jó napot kívánok, Szabó Mici vagyok, szeretném megkérdezni, hogy romániaban élő magyar állampolgárokat

magyar tb nelkul fogadnak e?

Informacio: Erre a kérdésre nem válaszolok.


Vagy hogy megy ez?



Nem fizethetsz két helyen eu biztosítást, tehát ez nem működik.

2021. márc. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen ez így van ahogy az 5os írta. Valószínűleg ki kell fizetni a díjat Magyarországon es max Románia térít nektek belőle valamennyit, persze ha fogadnak titeket
2021. márc. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem a kifizetésről van szó, hanem árról, hogy nem vették fel a telefont= nem válaszoltak a hívásra. Tudom, hogy csak úgy fizethetek Tb t ha ott élek és dolgozom különben semmi értelme nem lenne .... Azt is tudom, hogy idáig is fogadtak kulfoldiek az intézetnél. Viszont most nem tudtam, hogy mi a helyzet a vírus miatt ...
2021. márc. 15. 07:16
 8/9 anonim ***** válasza:

Korábban a forgács magán volt, tehát nem csoda, hogy fogadtak akárkit. A vírus előtt valamennyivel lett állami intézet.

Ha a kérdésed arra vonatkozik, hogy magán, fizetős keretek között fogadnak-e benneteket, azt csak ők tudják meg mondani. De érdemes lenne máshol (direkt magáncég) érdeklődni, mert a logika azt diktálja, hogy előbb a TB jogosultakat veszik előre. Egyébként 3 hete jelentkeztünk oda mi is, és még mindig várjuk hogy időpontot kapjunk, pedig a legtöbb kért leletet már meg is csinálattuk... szóval el vannak úszva rendesen.

2021. márc. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm a segítséget. Igen, ha jól emlékszem a tavaly év januárjától van államosítva. Sok szerencsét kívánok nektek és kitartást.
2021. márc. 16. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!