Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Egyetértesz azzal, vagy nem,...

Egyetértesz azzal, vagy nem, hogy Magyarországon engedélyezett (és jogilag leszabályozott) legyen a béranyaság? Miért?

Figyelt kérdés
2021. márc. 22. 12:57
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
51 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Én nem támogatom, mert szerintem nem hiszem hogy lehetne úgy szabályozni, hogy az emberi méltóságot (mindhárom fel) tiszteletben tartsa.
2021. márc. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Mért ne, most ha valakinek nem lehet mért nem hordhatnáki más. Más országban ez működik.
2021. márc. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1-es: mire gondolsz pontosan?
2021. márc. 22. 13:10
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Például ha az kihordo anya egészségét veszelyezteti, akkor mihez van joga a terhesnek/ mihez van joga a "megbízó" családnak. Ha mondjuk kiderül hogy beteg/rendellenes a magzat akkor kit kenyszeritesz és mire? De ennél még durvább sztorikat is írhat az élet...
2021. márc. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
Nem. Mert Magyarország semmilyen szempontból nem érett hozza.
2021. márc. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%

Igen, de csak orvosilag indokolt esetben. Pl.ha egy nőnek nincs méhe, de működnek a petefészkei vagy korábban fagyasztott le petesejtet. Így lehetne vérszerinti gyermeke.


Kényelmi okokból nem engedném, abból rengeteg visszaélés lenne.

2021. márc. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
57%
Habár igenre szavaztam, mert én engedélyezném, valójában én is azt gondolom, hogy az ország morálisan nem érett hozzá eléggé sajnos.
2021. márc. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!