Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Székesfehérvár DR. Rubliczky...

Gabriell88 kérdése:

Székesfehérvár DR. Rubliczky Leventéről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Túl vagyok 3 spontán vetélésen és a menstruációm sem az igazi. Róla olvastam sok jót, de sajnos jó pár éveseket. érdekelne pár friss élmény róla. Köszönöm..

#meddőség #nőgyogyasz #Rubliczky Levente
2015. szept. 28. 18:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindkét terhességemet ő kísérte végig, előtte műtött is... ma is őt választanám, tökéletesen elégedett voltam vele! Egyetlen gond, hogy iszonyat nehéz időpontot egyeztetni , borzasztóan túlterhelt, de ha már ott vagy soha nem érzed, hogy sietne, kapkodna, ne figyelne! Legutóbb a rákszűrést nem vele csináltattam, épp az időpont egyeztetés miatt, de ha valami problémám lenne, esetleg ismét teherbe esnék, csak őt keresném! Nagyon jó szakember, csak a környezetemben tudok több gyermekről, ami nagy részben neki köszönheti az életét :) Keresd bátran!
2015. okt. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, igen nem egyszerű, novemberre kaptam időpontot hozzá....de már nem úgy vagyok vele mindegy mikor, csak valaki foglalkozzon velem.Sok magán rendelésen voltam már . Egy éve próbálkozunk, 4 korai vetélésen vagyok túl, de se vizsgálatra nem küldtek, sem gyógyszert nem kaptam, csak egy sajnálomot és próbálkozzak tovább szöveget. Úgy gondoltam ideje meddőségire menni hátha és róla sokat olvastam már, de jobb több embertől hallani a véleményt. Köszönöm :)
2015. okt. 13. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!