Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 9. DPO negativ teszt esetén...

9. DPO negativ teszt esetén reménykedhetek még?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Végre sikerült belőni a mensi előtti barnázásra a megfelelő Utrogestan hüvelykúp mennyiséget, így már nem vérezgetek ciklus előtt egy héttel. Az adagot viszont negativ teszt után csökkentenem kéne. A döntő a holnapi (10.DPO) teszt lenne, viszont ma is előttem egyet reggeli vizeletből, ami teljesen negatív volt sajnos. Reménykedhetek még benne , hogy a holnapi pozitív lesz? Volt már így valaki, hogy a 9.DPO-n negativ, majd a 10.-en halvány pozi lett a tesztje? (Ovu napja biztos)

2021. márc. 31. 16:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Talán reménykedhetsz, olyan szinten , hogy nem tudjatjuk , hogy mikor történt ha törtènt a beágyazódás éjszaka... reggel stb... félnapokat még csúszhat a hcg termelés...! Persze biztosat csak az elmaradt mensi napja mondana ...de ha biztos a tüszőrepedés napja akkor 1-2nap még lehet reménykedni egy 10nes erősségű teszt mellett. De tényleg biztosat az elmaradt mensi napja mutatna...
2021. márc. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, a holnapi teszt után tervezem napi 2-ről 1-re csökkenteni a kapszulát. Már nem nagyon hiszek a csodákban, régóta várunk rá 😔
2021. márc. 31. 16:54
 3/9 anonim ***** válasza:
Infolicot 2x1 tudom ajanlani .... nekem is keves volt a progeszteron utana ittam es nagyon jo minosegu petesejteket csinalt es 67nmol/l es progeszteront 21.napon.
2021. márc. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, ez nagyon jól hangzik! Viszont az egész ciklus elotti barnazasom gyógynövény tea miatt kezdődött 😬 azota a baratcserjével csinaltam egy 3 havi kúrát, aminek most lett vége a ciklusban mert már ovu elott is volt pár nap barnázás amiota szedtem😔 olvastam az innofolicrol is, de az az igazság, nem merek már semmit kiprobalni , ami most nagyon bejott az a 2×200mg utro. Következő lépés mar egy klinika lesz. Egyébként a ciklusom pontosak, peteérésem is van...nem tudom mi lehet a baj. Egy éve volt egy missed abom es azota sajnos nem jön össze a dolog
2021. márc. 31. 17:47
 5/9 A kérdező kommentje:
Lemaradt, hogy a laborom is teljesen jó. Nincs diabétesz vagy pajzsmirigy alulmukodes sem
2021. márc. 31. 17:49
 6/9 anonim ***** válasza:
32%
Nekem 9dpo délután lett + tesztem és minden nap délutáni lett erősebb. Szerintem ha reggel csináltam volna 9dpo n negatív lett volna annyira láthatatlan volt.
2021. márc. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én is azt olvasom itt az oldalon, hogy a 9. DPO-n a legtobbnek már kimutatja. Hát mindenesetre holnapig várok
2021. márc. 31. 19:15
 8/9 anonim ***** válasza:
Mai teszted milyen lett kérdező? Nekem is 9.dpon mindkét babámnál halvány, de egyértelmű pozitív volt a teszt.
2021. ápr. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szia! Sajnos ma is full negativ volt. 😔 ezt a hónapot is elengedtem
2021. ápr. 1. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!