Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mitől változik a follikuláris...

Mitől változik a follikuláris szakasz illetve az ovuláció időpontja ? Normális ez?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy a follikularis fázis mitől változik( illetve az ovuláció időpontja)? Nekem minden hónapba eltérő az ovulációm ideje, nem kis eltéréssel egyik hónapban a 25.napon van a másikban a 14.napon van a harmadikban a 22.napon stb... lh tesztekkel nézem illetve utána progeszteron érték is van nézve( rá 7napra) ez alapján biztos, hogy van, (14.napi ovuláció után 67nmol/l lett a 22.napi ovuláció után pedig 47nmol/l lett) ha csak más miatt is megtud emelkedni ez az érték...akkor nem biztos az ovuláció, de ha nem akkor biztosan van és akkor tájt amiket írtam.

Ahogy utána olvasta az FSH érték nek van köze nekem 7,5IU/L amúgy minden értékem az endokrinológus szerint tökéletes volt illetve az Ultrahangon se talált semmi bajt . A különböző ovulációk miatt a ciklusom is tolódik. ( 13-14nap a luteális fázisom)

Érdekelne, hogy miért van ilyen nagy eltérés ciklusonként. Illetve ezt valamivel nem e lehetne, ha nem is teljesen állandóra de , hogy ne legyen mindig ennyire más hosszúságúak a ciklusaim, ovuláció mellett. ?!

Jelenleg d vitamint 2500NE , e vitamint200mg, és infolicot 2x1 szedek.

Valakinek hasonló tapasztalat?



#progeszteron #ovuláció #Follikuláris szakasz
2021. ápr. 1. 09:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt benne szóródás, de max. 4-5 nap. Kérdezz esetleg rá a dokidnál, hogy mennyire ajánlja a teákat illetve a méhpempőt.
2021. ápr. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem merek ilyeneket szedni, egyszer kipróbáltam a méhpempőt ès a 8-9. Ciklusnapomtól kezdve barna folyásom lett egèszen míg meg nem jött, az orvos akkor nem látott domináns tüszőt se,mikor emiatt orvoshoz mentem. Nem tudjuk mit csinált, ha egyáltalán az csinálta, de se előtte se utána nem történt ilyen. Még csak menses előtti barnázásom se volt soha.
2021. ápr. 2. 07:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Stressztől, kialvatlanságtól is lehet (meg persze számos egyéb ok).
2021. ápr. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!