Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Petevezetèk àtjàrhatosàgi...

Petevezetèk àtjàrhatosàgi vizsgálat ovuláció után???

Figyelt kérdés
Aprilis 13.ra kaptam idöpontot àtjàrhatosàgi vizsgàlatra aprilis 4.e körül lessz ovulàció... Ha esetleg mégis sikerülne teherbe esni ebben a hónapban azt mèg az orvos nem fogja làtni gondolom 13.àn ugye??? Kicsit aggodom hogy ha sikerülne ebben a hónapban akkor a vizsgàlatra miatt lessz sikertelen :/

2021. márc. 31. 12:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! En ugy tudom hogy nem szabad probalkozni ha ovulacio utan van a vizsgalat mert itt direkt röntgent kapna az embrio. A kerdes hogy milyen vizsgalat lesz rontgenes vagy ultrahangos

Szerintem kerdezz ra a nogyogyaszodnal.

Nalam ovulacio elott volt a vizsgalat.

2021. márc. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Valami nem stimmel. Menstruáció első napjától számítva, 10 napon belül kell lennie a vizsgálatnak. Biztos jó szakembert választottál?

Egyébként normális esetben a vizsgálat előtt UH-val megnéznek.

2021. ápr. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Magàn intèzetben csibaljàk ekkora kaptam idöpontot nincs vàlasztàsi lehetösèg söt meg sem kèrdeztèk hogy hanyadik ciklus napon vagyok
2021. ápr. 2. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!