Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mikor ajánlatos szedni az E...

Mikor ajánlatos szedni az E vitamint?

Figyelt kérdés
Clostilbegytet szedtem a múlt hónapban, és a menzeszem csak 2 napig tartott, utána már csak barnazas. Olvastam, hogy a clostilbegyt elvekonyithatja a mehnyalkahartyat, és ilyenkor jó E vitamint is szedni. Milyen mennyiségben szedtetek és a ciklus minden napján, vagy csak a folikularis szakaszban?
2021. ápr. 7. 14:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! A Closti tényleg csinál ilyet. Én 400 mg-ot szedtem naponta és csak ovulációig. Úgyis csak a folliculáris fázisban tud vastagodni a nyálkahártya, a luteálisban pedig átépül a szerkezete.

Ezen kívül egy héten 2-3x ittam 1 dl jó minőségű vörösbort. Vagy néha megittam 1-1 kefirt.

2021. ápr. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én 400mg-ot szedtem belőle folyamatosan, de nem segített. Kaptam a Closty mellé progeszteront, az sokkal többet számít. De nekem egyébként is mindig vékony szokott lenni. De egyébként már azt is hallottam, hogy ez csak tévhit, hogy az E vitamin vastagítja. Van olyan doki aki azt mondja, hogy csak antioxidáns.
2021. ápr. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!