Olyan létezik hogy mindig csak ugyanabba a petefészekbe van tüsző?

Figyelt kérdés

Volt hogy hónapig egymás után jártam uh-ra, és mindig csak a jobb oldalon volt tüsző.

Normális ez?


2021. ápr. 12. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a bal petefészkeddel valami gáz van, akkor a jobb fog dolgozni minden hónapban, én úgy tudom.
2021. ápr. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"honapig egymás utan" .


Egy hónapban egy petesejt érik, nyilván az egyik oldalon. Ha ugyanabban a ciklusban voltál UH-n, akkor nem túl meglepő, hogy végig ugyanazon az oldalon volt.


Vagy az hónapokig akarna lenni?

2021. ápr. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az #1 válaszolóval értek egyet. Egy ismerősömnek ki kellett venni az egyik petefészkét, átvette a "dolgát" a másik. Ugyanúgy minden hónapban megjött neki és úgy tudom a baba is az első kettő próbálkozós hónapban összejött nekik.
2021. ápr. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nekem megvan mindkettő, minden rendben is van elvileg, csak valahogy mindig a jobb oldaliba érik meg a tüsző 🤔

Majd azért legközelebb rákérdezek a dokinál miért van ez

2021. ápr. 12. 21:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálam is ez a helyzet szerintem, a dokim a tavaly nyári szűrővozsgálatkor mondta, hogy a bal petefészkem "lusta", kisebb méretekkel és tüsző nélkül volt. Akkor még nem tulajdonítottam neki jelentőséget, hogy rákérdezzek, a doki sem mondta hogy ez gond lenne, azután szeptemberben keztünk a babával próbálkozni, és azóta mindent figyelek magamon, de középidőben ovulációs fájdalmam mindig csak a jobb oldalon van. A baba eddig nem jött össze, következő peteérés körül megyek vissza a dokihoz ezzel kapcsolatban.
2021. ápr. 21. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!