Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Menstruáció után jelentkező...

Menstruáció után jelentkező ovulációig tartó enyhe barna folyás?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Olyanok válaszát várom, akikkel volt már hasonló....

2 es fél hónapig szedtem a barátcserje tablettát, amitől észrevettem, hogy a második es harmadik megkezdett ciklusban is barna folyásom jelentkezik, ami az ovulációig tart kb. Ekkor abbahagytam a tablettát es ez a probléma most, a rákövetkező hónapban is jelen van. Tehát a menzeszem elmulik, aztan 2 nap múlva hol gyengébben, hol erősebben barnás folyasom van. Legtöbbször csak törléskor veszem észre. Mi lehet ez? Januar óta a létező összes nőgyógyászati vizsgálatot elvégeztük és minden eredményem jó lett, bár akkor ez a barnázás még nem volt. Azóta ezzel is voltam orvosnál, aki semmit nem talált, es látta az érő tüszőt is. Van egy Bartholin cisztám a szemérembomb alatt a hajlatomban, ami néha váladékozik. Okozhatja ez a problémát? Ürülhet valamennyit befele is?



2021. ápr. 21. 20:26
 1/2 anonim válasza:
Szia! Hasonló problémám van. Érdeklődnék hogy megoldódott azóta?
2021. dec. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Endokrinologushoz fordulj

A cisztadnak nincs hozza koze

2022. jan. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!