Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pcos betegségnél mindenképp...

Pcos betegségnél mindenképp jellemző tünet a ritkán jelentkező menstruáció?

Figyelt kérdés
2013. márc. 1. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül.
2013. márc. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Arra gondolok hogy akinek rendszeresen megjön,ritkán pár nap késéssel,annak is lehet ilyen betegsége?Miről lehet felismerni?
2013. márc. 1. 20:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen annak is lehet. 3. napi hormonvizsgálat kell és terheléses cukor+inzulinvizsgálat.
2013. márc. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2013. márc. 1. 20:34
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Simán lehet,én is PCOS vagyok,és nekem nem hogy nem jött meg,hanem nem nagyon akart elmúlni,és elég gyakran megvan!Tehát pont az ellenkezője!Nálam csak az uh és a labor igazolta a tényt,miszerint pcom van,nincsenek tipikus tüneteim,nem vagyok kövér,nem vagyok szőrös,és még pattanásos sem!Viszont megvan a hátulütője mindennek! Annak is ha egyáltalán nem menstruálsz,és annak is ha túl sokszor!Én nekem van hogy egy hónapban két ciklusom is van!Pl a legutóbbi 19 napos volt!:-( Úgyhogy nem feltétlen ez a tünete!

2013. márc. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem normálisan megjön minden hónapban és nem látott a doki cisztákat sem UH-n. Viszont az inzulin szintem magas lett, tehát IR-es vagyok, ebbők kifolyólag PCO-s is. :(
2013. márc. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó ez azért nem így van. Nem minden ir-es pcos, viszont minden pcos-es ir-es.
2013. márc. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!