Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Vannak itt olyanok,akik már...

Vannak itt olyanok,akik már hosszabb ideje próbálkoznak a babával,de még sosem volt pozitív a tesztjük?

Figyelt kérdés

Lassan 3éve szeretnénk babát,de nem esek teherbe,még egy db halványpozi teszt se volt.Túl vagyunk már pár inszemináción,most a lombik következik.Persze kellene még egy alaposabb kivizsgálás mindkettőnk részéről.

Az alap vizsgálatokon minden rendben volt,tehát eddig nincs ismert probléma.Csináltattam korábba egy pct tesztet,ahol volt eltérés.

Kérem olyanok írjanak akiknek szintén nem jött össze még kémiai terhesség sem.

Végül sikerült e a lombik vagy inszem?Milyen vizsgálatok voltak,mi volt a gond,milyen a vizsgálat mutatott eltérést?


2021. ápr. 27. 17:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az első előtt 6 évig csak negatív volt. Természetes úton fogant végül a gyerkőc, problémamentes várandósság volt, ahogy a kicsik is.
2021. ápr. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Hét éve küzdök. Endometriózisom van. Voltam műtve, kaptam hormont, vártuk a csodàt, közben újra előjött, most ismét műtét előtt vagyok, de a coviddal halasztódik. Szerettünk volna lombikra menni, de ezzel a helyzettel már mindkèt petefèszkem veszèlyben van :( ha csak egy napot késett is rohantam tesztet venni, egyet, mègegyet és így tovább míg megjött, hiába fogadtam meg újra és újra, hogy nem rohanok egyből, mert csalódok. Nem ment. Szorítok neked, remélem neked megoldódik hamarosan a kis csoda.
2021. ápr. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

2.Írtam Pvt-t

1.Ó te jó ég 6év...,biztos nagy meglepi lehetett.Én el se hinném egy joideig biztos.Nem térnék magamhoz :))

2021. ápr. 27. 17:34
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen... majdnem kidobtam a tesztet rutinból, aztán a szemem sarkából néztem, h mi vaaaan?! 😅
2021. ápr. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok !

Nekem sem volt meg sosem pozitív tesztem , most készülök a 3.inszemre :/

Az első 2-t jól viseltem , most már azért kezdek kicsit lelkileg kimerulni.

Tudom hogy a lombik sokkal jobban megviseli a szervezetet nekem ugyan még nem volt , de így minden hónapban járok inszemre ennél nem kell szünetet tartani , 2hetente reménykedés , de még egy félig pozitív egy halvány remény sem volt sosem a 28.napra pont megjön .

Régen pco-t diagnosztizáltak nálam , az inszem előtt minden eredményem jó volt mindkét oldal átjárható , nincs IR , 30 éves vagyok , sőt az inszeminacio előtt is tökéletes méretű tuszők vannak 2-3db , a párom leletei pedig szuperek . Talán ha tudnánk valami megoldandó problémáról ami gátol könnyebb lenne , így nem tudom merre induljak .

Nekem a dokim azt mondta a korom miatt 5-6 inszem kell a lombik előtt hamarabb nem ajánlja bár remelem ez a harmadik már sikerül .

Nektek is sok sikert

2021. ápr. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ismerősöméknek az első gyerek "besikerült" baba volt egy nyaralás során :d.


A második meg 12 éve nem jön. Megvolt minden vizsgálat mindkét részről, makkegészségesek és mégsem.

2021. ápr. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%

Mi már több mint 5 éve küzdünk a babáért. Volt műtét, sok gyógyszeres hónap, 5 inszemináció. 2.lombiknál láttunk először pozitív tesztet, de vetélés lett a vége. 2.lombik előtt volt pár vizsgálat csináltartva, köztük volt a véralvadási probléma vizsgálata is. Kiderült, hogy mthfr mutáción van, így kaptam a 2.lombiknál véralvadásgátló szurit. Szóval valószínűleg ezért láttunk először pozitív tesztet. Azóta volt még 2 terhesség aminek vetélés lett az oka. Sajnos ennek okát nem tudjuk😔

Kitartást kívánok mindenkinek🤞🤞🤞

2021. ápr. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, mintha csak én írtam volna a kérdést... Tök ugyanebben a helyzetben vagyunk, nálam hashimoto, enyhe IR és pcos derült ki, soha nem volt még csak kémiai sem. Nagyon kilátástalan érzés. Pct-tesztet nem csináltattunk, de a hátteret elég jól kivizsgálták. Mi most kezdjük az inszemet, de az itteni válaszok nem túl biztatóak ezzel kapcsolatban :((

5-ös: Tuti, hogy nincs IR-ed? Mik lettek a terheléses eredményeid? Sok orvos aluldiagnosztizálja, és ahol PCOS van, ott a legtöbbször IR is... Én is sokáig azt hittem, hogy nincs, de kiderült, hogy mégis van.

2021. ápr. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

5os vagyok

Nemsokára megyek újra terhelesre a régi eredményem már nem tudom hol van azt , kiváncsi vagyok én is illetve erre a genetikai vizsgálatra is ( mthfr) kedden lesz a 3. Inszem , csak az a baj hogy fogy a lelkesedesem , egyre nehezebb :/

2021. ápr. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!