Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 2014-ben kisbabát szeretnénk...

2014-ben kisbabát szeretnénk párommal.1 éve próbálkozunk, de sajnos még semmi pozitív. Bátorítsuk egymást, akik ilyen cipőben járunk. Gyertek és beszélgessünk! Van kedvetek?

Figyelt kérdés

2013. nov. 12. 20:39
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
kivizsgáláso voltatok mind2-el rendben van minden?Ha igen akkor csak türelem és drukkolok.Mi 3éve várunk,most vagyok a 3.lombikom után,de nem sikerült.Elindultak a babák szerintem csak valamiért nem maradtak meg.De viszont jövőre sikerülni fog és kész:)
2013. nov. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:

A kivizsgálás fontos, mert nálam pajzsmirigy gond (TSH)is lehetett a ludas. 1,5 éve szeretnénk már babát, és most jött össze két lombik között spontán. Méhpempőt szedtem két hónapig. A "Gyuri bácsi babaváró" csomagját használtam a 2. lépésnél tartottam a fagyöngytinktúránál.

Sikerült egy terápiával oldanom a stresszt. Azt gondolom ezek összességében segítettek. Én nagyon kitartó voltam a kudarcok ellenére nem adtam fel, pedig elmúltam 40. és nem sok jóval kecsegtettek. Fő dolog a kitartás!

2013. nov. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:

Nekem hormonproblémáim vannak, a doki megmondta hogy nem lehet gyerekem. Hát ez van sajnos. Végülis igaza lett, mert másfél éve semmi eredmény a gyógyszeres kezelés ellenére. Mert ezekkel normálisak a hormonjaim, a gyerek mégsem jön össze.


Lombikra meg ilyesmikre sajnos nincs pénzünk. Meg a doki szerint pénzkidobás lenne amúgy is. Szóval kettesben maradunk a férjemmel.


27/N

2013. nov. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
Augusztusban múlt 1 éve hogy terhes voltam, de sajnos missed ab lett a vége a 10. héten. Fél évet kellett várnunk. Azóta újra próbálkozunk, de nem akar összejönni. Nem voltam kivizsgáláson.
2013. nov. 13. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
előző vagyok: van már 1 egészséges kislányunk aki spontán jött össze rövid idő alatt. Tesó várat nagyon magára...
2013. nov. 13. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:

Kedves 27/N, miért olyan biztos hogy nem lehet babad,??Bekem is mondtak hasonlót es itt van a pocakomba....en több dokival megnezetnem magam...

10hkm

2013. nov. 13. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Mi picit több mint 1,5 éve várunk a babára. Tegnap voltunk az első konzultáción a meddőségi központba. Kaptunk egy csomó beutalót, reméljük, hogy maáshogy nem az ő segítségükkel 2014-ben babánk lesz:)

2013. nov. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
3-nak. Én a helyedben nem adnám fel, keresnék másik orvost, hátha az tud segíteni. Ha a hormonok helyreálltak és nincs szervi probléma egyikőtöknél sem, akkor ne add fel!
2013. nov. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
3-as! Én sem adnám fel! Addig mennék amíg valaki nem tud segíteni. Bár gondolom lelkileg nagyon megterhelő lehet az ilyen. Olvastam régebben egy blogot, ott is megmondták az anyukának, hogy kizárt, hogy gyereke lehet, majd született egy kislánya mert talált valakit aki megpróbált segíteni. Arra már nem emlékszem, hogy mi volt ott a probléma, de ha gondolod megkeresem neked a blogot. Nekem ez volt a második kedvenc gyerekesblogom.
2013. nov. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Mi tavaly ősz óta, kicsit több mint 1 éve próbálkozunk.

Májusban kiderült, hogy nekem IR-em és hormonproblémáim vannak, fizikailag minden jól működik odabenn.

Azóta kezelnek, az eredményeim javulnak, szóval nagyon bizakodunk a 2014-ben :)

M.

2013. nov. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!