Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Petevezeték átjárhatósági...

Petevezeték átjárhatósági műtét menete?

Figyelt kérdés
Petevezeték átjárhatósági műtétem lesz (tudom tudatlan vagyok, de ma lett világos számomra mikor az Asszisztens Hölgy mondta ez egy műtét). Nem gondoltam, hogy műtét. Hogyan zajlik ez a beavatkozás? Akik voltak ilyenen és esetleg pont Karcagon mik a tapasztalatok? Megijedtem kicsit. Az Asszisztens Hölgyet éppen rosszkor hívtam így nem tudtam kérdezni sokat, csütörtökön kell vissza hívjam pontosítani az időpontot, viszont addig minél jobban szeretném tudni mi vár rám.

2021. máj. 3. 18:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
HSG vagy HyCosy lesz?
2021. máj. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

A petevezeték átjárhatóságát több féle módon is lehet ellenőrizni .

Hsg : huvelyen keresztül röntgen segítségével általában tb/n ezt csinálják

Hycosy ugyanez csak ultrahangos és fájdalommentes (nekem ez volt )

Úgy tudom ez mindenhol fizetős .

És van amikor mutet , akkor vagy laparoscopia 2-3 pici lyuk az alhason , egynapos altatasos .

Általában ha más nem indokolja nincs cisztad vagy egyéb olyan dolog ami miatt úgy is műteni kell , akkor az első két opció .

Nekem nézték műtét közben is viszont nem azért műtöttek hogy ezt megnézzék hanem volt egy nagy Mioma .

Aztán csinaltattam hycosyt , az 2 perc volt kb . És egyáltalán nem fajt .

2021. máj. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor talán előbb az adott helyen kellene érdeklődni, hogy hogyan is megy. Ugyanis ahogy leírták: attól függ, milyen beavatkozásról van szó.
2021. máj. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem laparoscopos volt, altatásban.

Nem viselt meg különösebben, pár nap után,már olyan volt, mintha semmi sem történt volna.

Ennek a legjobb a diagnosztikus értéke, és ha találnak valamit, azonnal meg is tudják oldani.

2021. máj. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, annyit tudok tb alapú lesz mivel ezt gyorsan megkérdeztem, hogy mennyibe fog kerülni, pontosabbat nem mondtak, majd csütörtökön. Nem tudtam, hogy ennyi opció van. HSG-t műtétnek nevezik? Ez a szó zavart meg nem azt jelenti, hogy altatás biztos lesz vagy műtétnek neveznek egy sima ultrahangot is?
2021. máj. 4. 07:32
 6/13 anonim ***** válasza:

2.vagyok

Nem gondolnám hogy bárhol mutetnek nevezik a HSG-t .

Valóban a laparoscopia a legjobb ilyen szempontból , viszont általában ezt el akarjak kerülni ha mód van rá.

Lombikhoz vagy inszemhez kell az atjarhatosagi ?

2021. máj. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

#6

Szia! Közben annyi kiderült altatni fognak, ma megyek vizsgálatra emiatt illetve időpontot is ma kapok. Egyenlőre tényleg az átjárhatóságot vizsgáljuk ezután mi lesz meglátjuk.

2021. máj. 20. 07:28
 8/13 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Nem lehet hogy méhtükrözés lesz ?

Azt is altatásban végzik , és átjárhatóság ellenőrzésére is alkalmazzák , hüvelyen keresztül vágás nélkül. ez egynapos vagy inkább félnapos.


Tb-n keresztül mész ? Kíváncsi vagyok mikorra kapsz időpontot.

kitartás !!

2021. máj. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Szia! Jövőhéten csütörtökön megyek :) tb-n igen. Mivel magán orvos így az ő díját kell kifizetnem majd csak.
2021. máj. 28. 09:49
 10/13 anonim ***** válasza:

Akkor nagyon gyorsan túl leszel rajta :)

Majd írj hogy mi volt végül :) 🤞🏻🤞🏻

2.voltam

2021. máj. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!