Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Petevezeték átjárhatósági...

Petevezeték átjárhatósági műtét menete?

Figyelt kérdés
Petevezeték átjárhatósági műtétem lesz (tudom tudatlan vagyok, de ma lett világos számomra mikor az Asszisztens Hölgy mondta ez egy műtét). Nem gondoltam, hogy műtét. Hogyan zajlik ez a beavatkozás? Akik voltak ilyenen és esetleg pont Karcagon mik a tapasztalatok? Megijedtem kicsit. Az Asszisztens Hölgyet éppen rosszkor hívtam így nem tudtam kérdezni sokat, csütörtökön kell vissza hívjam pontosítani az időpontot, viszont addig minél jobban szeretném tudni mi vár rám.

2021. máj. 3. 18:05
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Túl vagyok rajta :) a laminaria hihetetlen kellemetlenül rossz fájdalmas érzés volt. 3 az egyben műtét lett a végén. Méhtükrözés, átjárhatósági, méh üreg korrekció. Ezzel értelmet nyert, hogy miért volt annyira fájdalmas az első 3-4 óra felkelés után. Köszönöm mindenkinek aki írt :)
2021. jún. 8. 07:21
 12/13 anonim ***** válasza:

2.vagyok

A lényeg hogy túl vagy rajta , ezek a vizsgálatok külön külön is megterhelők lehetnek nem még egyszerre .

Minden rendben volt ?

Mielőbbi jobbulást kívánok :)

2021. jún. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Minden rendben van köszönöm kérdésed! :) szerencse azóta már nem is fáj semmi.
2021. jún. 16. 08:20
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!