Májusban inszemináció ?

Figyelt kérdés

Lesz valakinek májusban inszem ?

Kinek hanyadik ?



#inszemináció #Májusi inszem
2021. máj. 3. 18:53
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Elvileg nekem lesz, jelenleg arra várok, hogy megjöjjön. Ez lesz az első inszemünk. Neked mikor lesz? hányadik?
2021. máj. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Nekem ma reggel volt , a harmadik :)

Ez a két hét várakozás a legnehezebb .

Hol csináljak neked ?

2021. máj. 4. 09:48
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
ELhiszem :D nekem most még azt is nehéz kivárni, hogy megjöjjön végre és nagyon remélem, hogy legkésőbb péntekig megjön mert ha nem akkor lehet csak köv. hónapban lesz az inszem. Kaposváron fogják csinálni és nemrég újították fel a szülészetet, úgyhogy eddig máshova kellett költözniük. Elvileg azt mondta a doki, hogy hónap végén költözhetnek vissza, úgyhogy abban egyeztünk meg, hogy telefonálok ha megjött, hogy elkezdjem-e az injekciókat, belefér-e költözés előtt az inszem. Elvileg csütörtökön kell megjönnie és úgy számoltam, hogy pont beleférne még, mert a költözés előtti hétre esne, de ez most azon múlik, hogy megjön-e időben. Remélem igen :D
2021. máj. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Drukkolok nagyon, hogy sikerüljön :)
2021. máj. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Szorítok 🤞🏻:)

Te milyen vitamint szedsz ?

2021. máj. 4. 12:41
 6/26 anonim ***** válasza:
Köszi :) Én most E vitamint, Gal babavárót, D vitamint és Q10-et szedek. Nálatok találtak valami konkrét problémát ami miatt inszemre van szükség?
2021. máj. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Totàl egészségesek vagyunk , fiatalok vagyunk , tökéletes átlag feletti értékekkel , de hiába :/ évek óta nem sikerül :(
2021. máj. 4. 13:18
 8/26 anonim ***** válasza:
Sok sikert nektek!
2021. máj. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Köszi utolsó, kedves vagy :)
2021. máj. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Köszönjük :)
2021. máj. 5. 10:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!