Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Inszemináció után fájdalmasabb...

Inszemináció után fájdalmasabb menstruáció?

Figyelt kérdés

Sikertelen volt az inszem és azt vettem észre, hogy nem csak a szokásos menstruációs görcs van, hanem ilyen folyamatos kellemetlen feszítő, szúró fájdalom az egész hasamban. Van, hogy pisilés közben kifejezetten fáj.

Inszem után volt ilyen fájdalmam (persze fájdalmasabban, akkor ki sem tudtam egyenesedni). Lehet, hogy a beavatkozás így megbojgatta a hasam?


2021. ápr. 3. 09:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem utána semmivel nem volt másabb. De persze attól is lehet, nekem pl sem az inszem nem fájt, sem utána, simán bejártam dolgozni is.
2021. ápr. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem ma volt a 3.inszem és eddig mindkét sikertelen után sokkal jobban fajt mensikor illetve maga az inszem is picit fajt , és pecsételő verzesem is volt utana .

Nekem azt mondta az orvos hogy ez ártalmatlan , természetes és sajnos van akinél előfordul de a mait meg sem éreztem , és nem véreztem utána :)

2021. máj. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2021. máj. 5. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!