40+ osan mennyi az AMH-tok?

Figyelt kérdés

2021. máj. 6. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! 42 évesen 0,5 ng/ml.
2021. máj. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia köszi

Én 42 leszek augba 0.68

Mondtak neked rá valamit, mert még dokival nem beszéltem, most megyek majd a 21 napos laborra.

2021. máj. 9. 10:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Alapjában véve semmit nem mondtak erre, annyit meg tudtam eddig is, hogy a petefészek kimerülőben van. Ami érdekes lehet nekünk, az az, hogy nem ez az egyetlen érték határozza meg a teherbeesés esélyét, hanem a többivel együtt számít. Ahová járok lombikozni, ott egy sorstársam 0,2 AMH-val esett teherbe. Van, aki 1-es AHM-van sem. Nekem szerencsére a többi értékem mind jó, a pajzsmirigy értékek is, és diabéteszem sincs. Egyedül a túlsúlyom, ami az útban áll, nem sok, de az orvos szeretné, ha teljesen eltűnne.
2021. máj. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kb nekem is ennyi nekem lesz terhesség de nem tud beágyazódni, 3 éve 2 felett volt 2 éves a fiam.

Én már nem megyek semerre, ha sikerül örülök, ha nem akkor nem lesz kis tesó maradnak a nagyok.

Sajnos szeptemberben volt megszakítás down miatt, majd missed februárban nem lett szívhang, azóta kémiai.

Most meg vagy nem lesz ovu vagy 5 nappal előbb volt mint szokott. Ahányszor vizsgálnak egyből minden elcsúszik, 2 éve a fiam születése óta 17.nap ovu majd 15.napra rá meg is jön.

Most 3 napinál csúszott a mensim is így 5 nap tudtam levetetni hétvége miatt.

Tele van hócipőm ezzel.

2021. máj. 9. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!