Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Adenomyosis mellett lehetséges...

Adenomyosis mellett lehetséges a gyermekáldás?

Figyelt kérdés
Kétségbeesetten olyan sors társakat keresek, akiknek valamilyen módon sikerült.... Akár műtét, lombik, gyógyszeres kezelés. Meddőségibe decemberi időpontot ajánlottak, addig szeretném a lehető legjobb esélyeket megteremteni. Olyan jó lenne sikertörténeteket olvasni!

2021. máj. 12. 07:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Persze hogy lehetseges, ne aggodj! Baratnom mar masodjara terhes, o elotte injekciot kapott ra es ugy kezdte a lombikot.

Viszont a december picit keson van szerintem ( hacsak nem igy akarod) en kérnék idopontot mas klinikakon is

2021. máj. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató szavakat. Sajnos nekem lombikra csak az államilag finanszírozott út jöhet szóba és arra hosszú a váró lista. Dehát itt ez az endo kérdés, ami megoldásra vár, annak neki futok magánba, mert sajnos úgy néz ki az államiban nagyon hosszú lenne, es addig amíg az endot nem rendezik a lombikot sem kezdhetjük. Az adenomyosis aggaszt igazán, mert hát a méhet érinti így azt operálni nem tanácsos, ugyanakkor az állandó gyulladás nagyban rontja az eselyeimet. ... Elkeserítő
2021. máj. 12. 09:39
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Rengeteg intézetben van tb támogatott lombik. Érdeklődj máshol...
2022. jan. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt a rendkívül támogató hangnemű választ. Ha ennyire tájékozott vagy, nyilván azzal is tisztában vagy, hogy egy lombik központban mennyi idő és energia van egy páciens ügyes bajos problémáinak megvitatására.... Segítek, nem sok. Ja és egyébként lombikozok, lassan kezdem az újabb stimut ezért lelkileg sokat segítene, ha valakinek a sikeréről olvashatnék. És mi az, hogy érdeklődjek máshol??? Azt hittem erre találták ki ezt az oldalt. Puszi, pacsi
2022. jan. 13. 19:13
 5/7 anonim ***** válasza:
27%

Te egyből hárítottál, hogy fizetős nem jöhet szóba, de vannak intézmények, ahol rövidebb a várakozási idő. Debrecenben pl fele annyi sincs, mint pl a BMC-ben.

4 lombikon vagyunk túl, 0 sikerrel. Endometrozis, adenomyosis, mióma.

2022. jan. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnálom. A kérdésem tavalyi, már a rendszerben vagyok, lassan haladnak a dolgok.
2022. jan. 13. 21:06
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia! Azóta hogy alakultak a dolgaid? Sikerült a baba?

Az adenomyosisra kaptál valamit? Nekem most derült ki…

2023. máj. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!