Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Miért érzem hogy nem leszek...

Miért érzem hogy nem leszek terhes? Többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nagyon fura kérdésem lesz légyszi akinek nem tetszik lépjen tovább:) tini korom óta az az érzés van bennem hogy nem lesz gyerekem sose volt rendszeres vérzésem. És most hogy eljött az idő hogy gyereket szeretnénk a párommal , tényleg nem jön össze (PCo,ir) szeretnék ettől elvonatkoztatni, de én tényleg tini korom óta ezt érzem

23/N


2021. máj. 17. 07:35
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
PL. mert nem tudatosan ugyan, de soha nem akartál gyereket, csak nem merted felvállalni.
2021. máj. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

“ sose volt rendszeres vérzésem”


Ezért érzed.

Én a 20-as éveim eleje óta éreztem hogy nehezen lesz baba. Kicsit hosszabbak voltak a ciklusaim (35 nap) és éreztem hogy valami nem oké. Aztán kiderült hogy Pcos, IR.

Aztán kiderült higy a férjemmel is gond van. Végül már lombikoznunk kellett.

Egyet tudok tanácsolni. Járj utána a problémáknak, minél előbb, ne hagyd hogy feleslegesen teljen az idő.

2021. máj. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1-es mindig is szerettem volna gyereket :)

#2-es járok endokrinológushoz, szedek mindent amit felírnak most pl clostylbegytet kaptam és úgy néz ki volt tőle peteeresem mert az ovu teszt pozitív lett. Csak valamiért mégis , lehet tényleg a rendszertelen ciklus miatt de mindig is ezt éreztem hogy nekem sose lesz és ezt szeretném valahogy elfelejteni de nem akar sikerülni

2021. máj. 17. 08:04
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

De diétázol is és sportolsz? Nekem sem volt peteérésem, a végén 2 havonta menstruáltam. Fél év volt míg végre beállt a cikluson és lett peteérésem is. Ennek ellenére nem estem teherbe. Szerencsére a nőgyógyász addig nem volt hajlandó clostyt írni nekem, amíg a férjem ki bem vizsgálták. Hát kiderült hogy ez egy nagyon bölcs gondolat volt.

Amíg nincs rendben a szénhidrát anyagcseréd addig teherbeesni is nehezebb, clostyval vagy anélkül. Ha mégis, akkor nagyobb a vetélés kockázata.

Lesz gyereked, hidd el. Ma már szinte mindent meg lehet oldani egy meddőségi klinikán, ha arra kerülne sor.

2021. máj. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%

A pcos+ir nem jelent teljes meddőséget.

Amíg fejben nem teszed rendbe magad ez mellett nem is lesz.

2021. máj. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
44%
Sajnos ilyenkor előfordulhat hogy ezt így be is vonzod. És pont azért nem sikerül. Nekem nem volt okom izgulni, egészséges vagyok, valahogy mégis aggódtam mert annyira szerettem volna babát, szinte rettegtem h nem lehet. Erre rögtön sikerült majd elvetéltem...gondolhatod. Kb újjáépítettem magam, a hitrendszerem, elkezdtem hinni, bízni, vizualizálni, olvasni. Majd megfogant a szivárványbabánk, jelenleg 24hetes kismama vagyok. Amellett hogy fizikailag helyre "tesznek" a lelki oldalával is foglalkoznod kell és akkor minden rendben lesz 🙂
2021. máj. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%
Pároddal minden rendben van?
2021. máj. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
86%

Nekünk van 2 nagy gyerekünk, de mindig úgy gondoltam nem tudnék már teherbe esni, olyan kevés volt a memsim, de kiderült kereszt anyám is ilyen és azt mondta, ha ránéztek terhes lett.

Lett 3. Gyerekem 40 évesen 1 év prób@lkoz@s után

2021. máj. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!