Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jövöhéten leszek 18 hetes...

Niki086 kérdése:

Jövöhéten leszek 18 hetes terhes s pár napja azt érzem hogy meg mozdult a baba de csak nagy ritkán érzem s az a kérdésem hogy most a baba mocorog vagy sem?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 1. 07:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg őt érzed, igen. :)
2016. ápr. 1. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Jó reggelt! :))

Igen, őt érzed :)

Amúgy, már kb 2 hónapja mozog, csak olyan kicsi volt, hogy nem érezted. Én is 18 hetesen éreztem először.

2016. ápr. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De nagyon ritkán érzem meg ha a hasamra teszem a kezem akkkor nem is érzem ez normális?
2016. ápr. 1. 08:18
 4/8 anonim ***** válasza:

Ilyenek az első hetek miután elkezded érezni. Nem kell mindennap érezni és olyan gyengen érezhető még, hogy biztos se vagy benne. Majd akkor biztos leszek benne, ha elkezded határozottabban érezni.

Én kb 2-3 hétig kicsit bizonytalan voltam, hogy bélmozgás vagy magzatmozgás szintén 17 hetesen éreztem először, 19-20 hetes korom körül már sokkal határozottabban éreztem őt.

2016. ápr. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
S be folyásolja a baba nemét hogy mennyit mozog?
2016. ápr. 1. 08:45
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem :)

De egy kicsit lehet következtetni szerintem a babára olyan szempontból, hogy engem mindig hagyott aludni viszont nappal folyamatosan aktív volt magzatként.

Most 6 hónapos nappal művészet elaltatni éjszaka meg hagy aludni.

2016. ápr. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem, dehogy.
2016. ápr. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ez már fáj :) attól, hogy nem érzed, a baba mozog. nagyon is sokat. és nem a mozgástól nő fütyije, már réges rég eldőlt a neme...
2016. ápr. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!