Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ősszel volt egy vetélésem(42),...

Zizu78 kérdése:

Ősszel volt egy vetélésem(42),meglepő volt h teherbe estem mert az orvos azt mondta hogy már nem nagyon van peteérésem.Azóta próbálkoztunk de semmi most néztek AMH-t 7,60pmol/.Orvos azt mondta már nincs sok esély,ezt fogadjam el.nincs esély?

Figyelt kérdés

2021. máj. 18. 09:02
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Ha jól számolom neked 1ng/ml felett van azt mondják az még teljesen jó.
2021. máj. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
Hát én már komolyan mondom nem tudom, az orvos teljesen elkeserített. És lémondóan nyilatkozott. Meg az zavart hogy semmit nem mondott, hogy hogyan tovább próbálkozzak aztán vagy sikerül vagy nem vagy esetleg szedjek valamit vagy menjek tovább bárhova. Megpróbálom Q10, e vitamin folsav, D vitamint szedem most is. De félek hogy ez ide már kevés lesz. 42 vagyok ősszel már töltöm a 43 at. Ha muszáj nyilván tudomásul veszem. De az ért jó lenne ha sikerülne
2021. máj. 19. 08:24
 23/33 anonim ***** válasza:
Az inofolicot is ajánlották. Nem olcsó, de azt hiszem lehet kapni külön folátot,de én nem kísérleteztem vele.
2021. máj. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

21. vagyok én is így vagyok, de a te értéked teljesen a normálban van, nekem sajnos közelít az alsó értékhez.

Én a fiamnál elkezdtem egy maszek meddőségi dokit, inszem előtt voltunk már mikor sikerült. Átjárhatóságit is ott helyben megcsinta annó.

Szerintem keress másik dokit,és ne keseredj el.

Ha vidéken éltek lehet a doki úgy gondolja ne szüljön az ember 35 felett.

2021. máj. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
Akkor végülis neked is spontán jött össze igaz? Mindenféle beavatkozás nélkül
2021. máj. 19. 10:51
 26/33 anonim ***** válasza:

24 vagyok igen de akkor még 2 felett volt az AMH ez több mint 3 éve volt, most 2 éves.

Azóta volt a Down, meg a szívhang nélküli terhesség és a sorozatos kémiai. Az én párom sem akar már semerre menni.

Én is most szedem a vitaminokat, ha összejön akkor lesz tesó ha nem hát nem, mondjuk én sem mennék már tovább.

2021. máj. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
Igen elhiszem az ember elfárad bele teljesen egy idő után. És feladja. Mivel nekem is van már egy gyermekem nem mindenáron. Bár rettenetesen vágytam még egy babára. De próbálok optimista és bizakodó lenni. Hátha sikerült.
2021. máj. 19. 11:43
 28/33 anonim ***** válasza:

minden labor jó lett, a hCG nullázódott, a pajzsmirigy is jó, a hormonok is (20. napi is) AMH sem rossz,

úgyhogy részemről minden rendben! (D-vitamint szedjen napi 3000 NE-t)

Nekem ezt írta a dokim a 0.678as AMH ra

2021. máj. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
21.24 voltam
2021. máj. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
Nah akkor megemelem én is D vitamint egy 1000-el eddig 2000NE szedtem
2021. máj. 19. 11:50
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!