Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ha 5 embrióból egyik sem éri...

Ha 5 embrióból egyik sem éri meg az 5 napos kort, az mire utal?

Figyelt kérdés
Valószínűleg sosem fog sikerülni? Rossz minőségű a sperma vagy a petesejt?
2021. máj. 24. 18:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nalam elso lombiknal ez volt. Egy jutott el az 5ig napig de nem volt fagyaszthato 😔

A dokim azt mondta hogy lehet csak pechem volt de lehet mas oka van.

Fogorvoshoz kuldott a gyokertomesek ellenorzese miatt valamint altalanos belgyogyasz kivizsgalasra. Pajzsmirigyem lett rossz arra gyogyszert kaptam .

Most Csütörtökön volt a leszivasom. 11 petesejt.

Péntek telefon mar 4et meg tudtak termekenyiteni 3ra varnak. Sajnos azota semmi infom... Hosszu hetvege. Holnap fel 2kor hivom oket ha minden jol meg fel 4 beultetes. Probalok optimista lenni de azert nagyon izgulok. Ha gondolod irok neked majd

2021. máj. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ennek rengeteg oka lehet.

A te oldaladon lehet az oka felfedezetlen és kezeletlen inzulinrezisztencia vagy pajzsmirigybetegség, vagy pl az életkor előrehaladtával romlik a petesejtek minősége. Ezek mind rontják a petesejtek minőségét, de mindre létezik kezelés, ami javíthat sokat a dolgokon.

Férfi oldalon is gyakran van probléma, általában magad DNS töredezettség vagy alacsony HBA érték okoz ilyet.

Ki kell deríteni az okát és neki kell állni a kezelésnek egy újabb lombik előtt.

Kitartás!

2021. máj. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem 14 petesejtet szívtak le, 12 termékenyült meg, viszont a harmadik napig csak 2 jutott el. Mindkettőt aznap visszakaptam. Egyikük velünk maradt. Már 15 hónapos nagylány. Sose derült ki mi történt.
2021. máj. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!