Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 5 napos embrióbeültetés után...

5 napos embrióbeültetés után 9 nappal barnázás lehet e még terhesség?

Figyelt kérdés
Gyógyszereim: utrogestan, duphaston, clexane, bromocriptin
2020. márc. 12. 15:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Egyik terhességemnél ET+9, másiknál ET+7 napon rendesen véreztem. Mindkettőnél mindkét embrió megtapadt. Végül két ikerterhességből egy kislányunk született; de ehhez a kezdeti vérezgetésnek semmi köze nem volt (az elsőből a 21. héten vetéltem el a babáimat, a másodiknál üresen maradt az egyik petezsák).

Szóval ettől még sikerülhet.

2020. márc. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást. Előszőr leszívás után volt a beültetés, és akkor is elkezdtem barnázni, vérvétel aztán be is bizonyította hogy nem sikerült. Most fagyasztott beültetés volt, és eléggé elkeseredtem. Írják neten, hogy az utrogestan-tól is lehet, de félek ismét reménykedni.
2020. márc. 13. 08:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!