Azok a Kismamák, akiknek immunrendszer lenyomó kezelést javasoltak (smoflipidet) azok kaphatnak covid oltást?

Figyelt kérdés

#SMOFlipid #Nk sejtek #Citokinek #Covid oltás kismama
2021. máj. 24. 20:03
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Valószínűleg nem, de ezt majd az orvosok eldöntik.
2021. máj. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Kérdezd meg a nőgyógyászt és a háziorvost erről. Én laikusként a nemre tippelnék, de nyilván benne van, hogy tévedek.
2021. máj. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy ismerősöm, aki nem kismama, de immunrendszert elnyomó kezelést kap. Kaphatott oltást, de speciális körülmények között, kórházi tartózkodással. Az egyik fajta nem hatott nála, később megpróbáltak egy másikat, abból nem tudom, mi lett. Pont azért, mert az immunrendszere így nem az igazi, nagyon fontos lenne, hogy sikerüljön az immunitást kialakítani nála az oltással. Talán ez az érintett kismamákra is érvényes.
2021. máj. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%

Utolsó:

Szörnyű olvasni is, hogy ezzel kísérletezgetnek. :(

2021. máj. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
#4, persze, nagyon szörnyű, hogy vért izzadnak az orvosok a barátnőm életének megmentéséért és az össze lehetséges utat megpróbálják, hogy sikerüljön. Ha koronavírusos lesz, abba sajnos nagy valószínűséggel belehal. És nem szeretné a világtól elzárva egy kis lyukban tölteni a hátra levő életét.
2021. máj. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%

Miért kell ilyet gyógyszert kapnod? Szerintem laikusként oltáskori gyógyszer megvonással lehetne èrdemes, mert bajt nem okozna szerintem, de haszna se biztos hogy lenne.

Hozzáértő orvossal egyeztess!

2021. máj. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Csak javasolták de nem kértünk a szert. Úgy kellett volna inkább feltennem a kérdést, hogy kismamák ,akiknek veszélyes lehet az immunrendszerük a magzat számára (annyira,hogy smoflipidet javasolnak nekik) azok kaphatnak-e covidoltást?
2021. máj. 26. 07:34
 8/9 anonim ***** válasza:
Miért javasolták? Kiderült valami probléma amiért szükséges? (nk ölősejt, vagy más?) Melyik intézet ez? Tb-sen kaptad?
2021. máj. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat tényleg rosszul tettem fel,elrontottam a kérdést, mert még egy hozzáértő válasz sem jött. Indítok inkább egy újat, célzottan az alloimmun betegség és teherbeesés ügyekben jártasoknak.
2021. máj. 28. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!