Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 5 napos ET esetén tolódhat a...

5 napos ET esetén tolódhat a mansttuáció?

Figyelt kérdés

5 naposan kaptam vissza kettő embriót a ciklusom 16. napján.

Holnap kellene megjönnie a menstruációmnak.

Mivel nem volt stimuláció, se semmi, így ha nem jön meg holnap-holnapután akkor jó eséllyel megtapadt?

A tesztem halvány pozitív 3 napja, de csak azért, mert Ovitrellt kaptam 5 napja 2/3 dózist.

Minden nap tesztelek, mert így látom, ahogy halványul. (Ne kövezzetek meg, engem ez nyugtat, hogy látom mi a helyzet :) )


2021. máj. 24. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Okosabb lenne egy magánlaborban 2-3 naponta hcg-t nézetni. 😉
2021. máj. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Karanténban vagyok.
2021. máj. 25. 07:59
 3/8 anonim ***** válasza:
Gondolom kapsz progeszteron pótlást, mert beültetés után mindig adnak. Nekem ilyenkor sose jött meg, csak ha abbahagytam. Az ovitrelle kb 10 nap ürül ki. Most pontosan hanyadik napon vagy a beültetés után? Nekem beültetés után 9.napon már mutatta halványan a teszt. De az intézetben mindig azt mondják, hogy 14.napon érdemes tesztelni.
2021. máj. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen kapok. Reggel 2, délben 1, este 3. Nem kevés. :)

11. napon vagyok és csütörtökön a 14. napon kellett volna vissza mennem HCG-t nézetni, de nem tudok csak jövő héten. Viszont addig nem tudom hogy ez most pozitív valóban vagy az Ovitrelle miatt álpozitív.

Az utolsó Ovitrelle 5 napja volt.


Bal a tegnapi, jobb a mai. Szerintem totál egyforma :(


[link]

2021. máj. 25. 10:50
 5/8 anonim ***** válasza:
65%
3-as vagyok: Szerintem is egyformák, sajnos ezt most tényleg nem lehet pontosan tudni miért pozitív. Én is a helyedben így tesztelnék naponta, ha erősödik akkor terhesség. Nagyon szurkolok, hogy sikerüljön. A progeszteront ne hagyd abba a vérvételig. Az jó ha már jövőhéten tudsz menni, remélem jó híreket kapsz majd.
2021. máj. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm! Annyira bizakodom, de még van pár db tesztem, azokat megcsinálom, aztán jövő héten vérvétel.

Nem élem bele magam semmibe feleslegesen. 4 év alatt legalább ezt tökéletesre fejlesztettem.

2021. máj. 25. 11:16
 7/8 anonim ***** válasza:
3-as vagyok: Megértelek:( Mi már több mint 5 éve küzdünk, 4 lombikon (ebből 3 vetélés) is túl vagyunk már. Nektek hanyadik lombik? Majd írd meg mi lett végül, de remélem pozitív lesz.
2021. máj. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom!! :(

4 inszem volt és egy lombik stimuláció. Ebből frissen 1 embrió lett 3 naposan beütetve , ott nem indult el semmi. Most fagyasztva 5 naposan 2 embriót kaptam vissza. Jelentkezem mindenképp!

2021. máj. 25. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!