Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Valakinek sikerült így teherbe...

Valakinek sikerült így teherbe esnie? Mennyi idő után sikerült?

Figyelt kérdés
Pcos+IR és pajzsmirigy alulműködésem van és gyógyszert szedek. A pajzsmirigy értékek visszahúzódtak normális értékekre, az inzulint még nem tudom mert az friss. Sajnos a menstruációm szabálytalan és legtöbbször csak a Norcolut segít :( Még eddig nem próbálkoztunk de nagyon szeretnénk kisbabát és arra lennék kíváncsi, hogy hasonló gondokkal kinek mennyi idő után, hogyan sikerült?

2021. jún. 19. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak a szabálytalan menstruáció (21-35 napos) és a pajzsmirigy alulműködés stimmel. Évek óta gyógyszert szedek a pm-re, az értékeim sosem voltak optimálisak sajnos, mindig 3 vagy 4 feletti a tsh, de volt már 6 is. Első hónapban teherbe estem.
2021. jún. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
PCOS-em van, IR nem igazolódott. (Tudom, minden PCOS-es azt mondja, hogy az nincs IR nélkül, pedig 4 típusa van. Külföldi tanulmányokban megtalálható a 4 típus.) Szóval nekem adrenal típusú van, amit a magas DHEAS hormon jelez. A többi androgén hormon rendben van, nincs IR-em, THS stb rendben. Szóval kezdetben én is a hármas kezelést csináltam, ami semmit nem javított a ciklusomon. Fogytam ugyan kicsit, de elhízva amúgy sem voltam. Most is 56 kg vagyok. Nálam semmi nem vált be, viszont most a letrozolos stimuval szép tüszőim lettek, úgyhogy meglátjuk. Nekem egy év volt mire minden kiderült és elkezdtük a stimut. Közben volt egy méhpolip műtétem, amire a covid miatt 5 hónapot vártam. Remélem minden rendben lesz nálad, megtaláljátok a megfelelő kezelést, vagy spontán sikerül. Sok sikert!
2021. jún. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt elég a Letrox, kellett T3 pótlás is.

Így lett peteérésem, de végül az első lombikkal sikerült.

2021. jún. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Évekig görcsöltem azon, hogy majd biztos nem fog sikerülni, meg hogy nehezen fog menni a teherbeesés, aztán mindkét alkalommal elsőre sikerült. Mindig is rendszeres volt a ciklusom, és az ovulációs tüneteim is szabályosak, így erre hagyatkoztunk főleg.
2021. jún. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!