Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » A budapesti Kaáli Intézetben...

A budapesti Kaáli Intézetben fagyasztott embrió beültetése előtti vizsgálatok?

Figyelt kérdés

Szeptember elejére kaptunk időpontot konzultációra, és szeretnék addig minden szükséges vizsgálatot elvégeztetni magán úton, hogy picit meggyorsítsuk a folyamatot.

Petesejt leszívás nem lesz, a legutóbbi lombik kezelésből maradtak embrióink, így csak beültetés lesz. Az előző lombikunk 2019 év végén volt, így nincsenek friss eredményeim.

Ha valaki esetleg nemrég ment ezen keresztül, leírná nekem, hogy milyen vizsgálatokat kérnek/kértek?



2021. júl. 12. 14:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Elvileg az adott intézmény honlapján fent van, gyakorlatilag nem biztos. Én amúgy így első nekiugrásra a korábbiakat csinálnám meg, amik már voltak. Talán a hycosy-t még egyszer nem érdemes.
2021. júl. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Sajnos nincs fent a honlapon. Az asszisztens hölgyet is kérdeztem, amikor időpontot kértem, de azt mondta ezt majd csak a konzultáción fogja elmondani az orvos :(

Az első alkalommal olyan vizsgálatok is kellettek, amik most biztosan nem, nyilvánvalóan a férjemnek nem kell vizsgálat, de emellett is van olyan, ami felesleges, pl. átjárhatósági vizsgálat, és ki tudja még mi.

De legfeljebb megcsináltatom, amiről úgy gondolom, szükséges lehet, aztán maximum pótoljuk.

Csak reméltem, hogy valakinek van esetleg listája, és biztosra mehetünk.

2021. júl. 12. 18:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy a férjednek milyen volt a spermaképe, de nálunk pl sokat változott egy év alatt is (esetünkben pont pozitív irányba, de szerintem ez a ritkább). Én azért gondolom, hogy hátha megint kérnek... 🙂 Igazából legalább nem vagytok annyira vakon, hogy teljesen első konzultációtok legyen (úgy értem, hogy valaha). Szerintem is jó ötlet, hogy amit gondolsz megcsináltatod, aztán majd ha kell még valami, akkor pótoljátok. 🙂 Amúgy nem értem, hogy miért nem mondják el előre, hiszen ők is gyorsabban haladnak vele... Na mindegy, biztosan van valami oka.
2021. júl. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én is úgy gondolom, hogy nekik is egyszerűbb lenne, kevesebb megbeszélés például, de ha ők így látják, ez van.

A férjemnek azért nem kell semmilyen vizsgálat, mert nem egy "teljes" lombik kezelés lesz, hanem a már meglévő lefagyasztott embriókat ültetik vissza.

Az viszont tényleg nagy segítség, hogy van azért már "fogalmunk" a dolgok menetéről :)

2021. júl. 12. 19:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Jaj, bocs, teljesen el is siklottam felette, hogy FET lesz. 🙂 Akkor főleg nem kell az összes vizsgálat szerintem sem. 🙂 Nekem egy év után kértek megint std-t, citologia-t és kb ennyi volt amúgy.
2021. júl. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Azokat mindenképpen megcsináltatom.

Köszönöm 😊

2021. júl. 13. 08:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!