Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » FET fagyasztott embrió beültetés?

FET fagyasztott embrió beültetés?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam vérvételen és ultrahangon a Kaáliba. 9. Ciklusnapon volt. Ma a 10-en késő délután az LH teszt éppenhogy nem pozitív lett. Szerintem holnap hajnalban az lesz már. Doki mondta hogy LH teszteljek reggel délben este. Hétfőn kell mennem ultrahangra. Ez gond lehet, hogy ilyen korán lesz ovulációm vagy ez így jó?

Nem mondták el a folyamatot előre. Nem tudom mikor kell megcsinálni a beültetést... mi a megfelelő időpont.

Valaki tud esetleg mesélni erről?


2021. máj. 8. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem stimulálás volt, mert nincs peteérésem, így azt tudom neked leírni. Ahogy megkaptam a tüszőrepesztő injekciót (azaz nálad ez lesz az ovuláció az lh teszttel) utána 4-5 nappal volt a beültetés (mivel nekünk 5 napos embrióink voltak). Sok sikert kívánok!
2021. máj. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm!

Tüszőrepesztőt nem kaptam.

Reggel már negatív volt a teszt. Kb most érzem a szurkálást. Remélem minden stimmelni fog.

Köszönöm!!


Nektek sikerült, ha szabad megkérdeznem? Hány embriót kértél vissza?

Mi rettegtünk az ikrektől, de bevállaltuk most a 2-őt, mert jobban rettegek attól, hogy nem sikerül... :(

2021. máj. 9. 12:20
 3/7 anonim ***** válasza:

Szivesen😉

Nekünk a 2.és 3.lombik Fet volt, lett belőle terhesség, viszont sajnos vetélés lett😔 2-őt kértünk vissza mind2 alkalommal. Régen én se akartam ikreket, de már annak is örülnénk, meg persze akkor több esély is van, akár arra hogy egy legyen.

2021. máj. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom! 😟😟😟

Izgulok én is, hogy mi lesz most. Még egy van ezen a kettőn kívül lefagyasztva. Utána nem hiszem, hogy folytatjuk, ha egyik sem sikerül.

2021. máj. 10. 08:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Köszönjük:( Drukkolok, hogy nektek sikerüljön most!
2021. máj. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért emelted ki a kérdést, mit szeretnél tudni?
2021. máj. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Véletlen volt a kiemelés. Nem ezt akartam. :)
2021. máj. 14. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!