Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lehet e nőgyógyászati beutaló...

Lehet e nőgyógyászati beutaló nélkül endokrinológushoz menni?

Figyelt kérdés
A nőgyógyászati vizsgálaton minden rendbe volt se ciszta se semmi. mondtam is hogy nagyon kitolódnak mostanában a ciklusaim nem foglalkoztatta túlságosan. tudom hogy valami nincs rendbe 37 napra jött meg ebben a hónapban is ilyen még sose volt.29-32 nap szokott lenni az átlag nálam.27 éves vagyok 60kg csak ha valaki kérdezné.

2021. júl. 13. 15:46
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Magánorvoshoz igen.

Államiba kell beutaló, akár a háziorvostól.

2021. júl. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ!
2021. júl. 13. 15:53
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Ahogy az első is írja. De teherbeesési problémakor a nőgyógyász tud hormonális vérvételre is beutalót adni.
2021. júl. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2 napja a háziorvos írt beutalót endokrinológushoz.

Voltam magánba, de nem voltam megelégedve, szeretnék kérni egy másik véleményt. Ezt elmondtam a házidokinak, teljesen megértet és írt beutalót.

2021. júl. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, engem a házidoki utalt be, nemcsak nőgyógyászati bajokkal foglalkozik az endokrinológus, beutaló nélkül viszont nem lehetett menni, csak magánhoz.
2021. júl. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
Az, hogy pár nappal később jön meg nem feltétlen baj, nekem pontos volt mindig, már 40 éves vagyok, de egyszer kimaradt egy hónap és semmi baj nem volt, most is korábban jött pár nappal, van ilyen.
2021. júl. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért egyetlen egyszer egy hosszabb ciklus miatt nem kell endokrinológushoz rohanni.

De háziorvos is adhat beutalót.

2021. júl. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez nem egyszeri alkalom hogy hosszabb a ciklusom már harmadik hónapja jön meg ennyire furán..
2021. júl. 13. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!