Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mikor àllt helyre a...

Kinek mikor àllt helyre a hormonhàztartàsa szülès vagy közèpidős terhessèg megszakìtàs/vetèlès utàn?Illetve mi volt a problèma ami megnehezìtette a teherbeesèst?Kinek mikor sikerült ùjbòl a baba?

Figyelt kérdés

2021. júl. 11. 12:21
 1/9 anonim ***** válasza:

8 hetesen vetéltem spontán, előtte 7 évig próbálkoztunk sikertelenül (egy fogászati beavatkozás után estem rögtön teherbe 7.ev után 🤦‍♀️)

A vetélés nem tudjuk miért volt, de a következő mensim meg sem jött, azonnal teherbe estem, most vagyok 36 hetes.


Barátnőmnek volt egy közép idős abortusza. Nem volt egészséges a baba. 22 hetesen szülte meg. Nem tudja az okát, mi lehetett a baj. Rá 4 hónapra esett teherbe újra, egészséges kislánya született azóta

2021. júl. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szülés után nem àllt helyre mègis terhes lettem.l, szoptattam is mèg.

Azóta mensi van, de mivel szoptatok mèg mindig nem a helyén van a hormonháztartásom.

1,5 èves a kicsi

2021. júl. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sajnàlom a vetèlèsedet :/ Viszont a babòcàhoz gratulàlok ès boldog babavàràst kìvànok :) Igen,azt szoktàk mondani,hogy spontàn vetèlès utàn az első/màsodik hònapban könnyebb teherbeesni.Baràtnődnek ezekszerint nem zavarodott meg a hormonhàztartàsa?Barnàzàs, ilyesmi nem jelentkezett mensi előtt?Köszönöm,hogy megosztottad 😘
2021. júl. 11. 13:07
 4/9 A kérdező kommentje:
Gratulàlok a picihez,akkor szerencsès vagy :) Nekem 400 korul volt 2 hònapja a prolaktinom,pedig nem szoptatok, mert közèpidőben meg kellett szakìtani tavaly a terhessèget.Most pròbàlok a premens-sel ès a women's krèmmel harmòniàt teremteni :D
2021. júl. 11. 13:12
 5/9 anonim ***** válasza:
Szeptemberben volt megszakítás 14.héten, majd januárban megint + ott nem lett szívhang, missed, utána kövi 2 hóba kémiai, azóta még az sem.
2021. júl. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5 vagyok voltam vérvételen 3 és 21 napin is minden ok, AMH alacsony de a doki erre is azt mondta, az sem olyan vészes.
2021. júl. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Èrtem,sajnàlom!:/ Remèlem neked is hamar összejön vègre a babuci.Drukkolok!
2021. júl. 11. 18:09
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindigis rendszertelen volt a mensim, tobbszor is elofordult,hkgy kimaradt 1-1 honapot. Napra pontosan 1 evvel az utolso menzeszem utan jott meg ujra eloszor szules utan. Azota napra pontos!! Vervetelen nem voltam ugyan,de en ebbol valamifele javilasra kovetkeztetek,aztan nem biztos,mivel peteerest ugyebar nem lehet ennyibol megtudno,hogy van e. Meg nem szeretnenk kistesot,ezert nem tudom mennyore vagyok amugy termekeny,de mindenkepp orulok,hogy helyreallt. :) Egyebkent ir vagyok, sosem voltam kezelve,most sem.
2021. júl. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Akkor te is szerencsès vagy :D De jò neked :) Nekem sajnos a prolaktinom mèg nem àllt helyre,szerintem ezèrt is barnàzok menszi előtt,mert a progreszteronom 60 volt amikor nèztèk a prolaktinnal...ùgy hogy most vàrom,hogy helyreàlljon..kövi hònapban nèzetek egy teljes hormonsort ès kiderül minden :)
2021. júl. 12. 06:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!