Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombik előtt állunk, mindkettő...

Lombik előtt állunk, mindkettőnk részén vannak gondok, szükséges a lombik. Azonban most ugye kötelezni fognak az oltásra (röntgen asszisztens vagyok). Akik lombikoznak/lombikoztak, beoltatnátok vagy beoltattátok magatokat?

Figyelt kérdés

Pfizer oltás jöhetne szóba a betegségeim miatt.

Nem kérdés, ha én igen, a férjem is oltat. Eddig nem szerettünk volna, dolgoztam covidos betegek közt, kollegáink is voltak betegek, azonban mi sosem szedtük össze a vírust (férjemet heti 1x, engem 2 naponta tesztelnek).

Az orvoshoz csak 1 hónap múlva megyünk vissza, szabadságon van, így nem tudjuk elérni, bár 99% hogy javasolná az oltást. Jövőhétn tudnánk menni felvenni az első adagot


2021. júl. 29. 13:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%

Nőgyógyász kolléganőm lombikozik, beoltatta magát.

Én is ezt tenném.

2021. júl. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
37%
Biztosan beoltatnám magam.
2021. júl. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%

Szintén eü.-s vagyok, beoltattam magam még januárban, aztán márciusban kezdtük is volna a lombikot (13. lett volna), de a megkezdett GNRH mellett nem jött meg a menses-em, és spontán sikerült; a két elzáródott petevezetékem ellenére, 10 év sikertelen próbálkozás után is.

Szoktunk viccelődni a férjemmel, hogy lehet, nekünk csak ez az oltás hiányzott hozzá, mert utána egyből sikerült is szinte.

2021. júl. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
60%
En kulfoldon lombikozok es az orvosom nem javasolja az oltast se a kezeles elott se terhesen
2021. júl. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
56%
Én is lombikos vagyok és eszembe nem jutna magam beoltatni és ha nem kellene lombik akkor sem de ez már más téma.Rengeteg hormon injekciót fogsz kapni és még plusz ez is?Hát te tudod.Gyakori tünet a ciklus felborulása csak szólok és az lombik alkalmával nem túl nyerő vagy akkor előtte adasd be de én a helyedben biztos nem kérném
2021. júl. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%
Nekem még áprilisban adták be a Pfizert. A júniusi beültetés sikerült. Nem volt ciklusborulásom, pedig PCOSem volt meg pajzsmirigy alulműködésem. Eddig minden rendben szerencsére. Nekem egyébként az orvosom ajánlotta.
2021. júl. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

#3, gratulálok nektek🥰


Sajnos ugye ez nem választás kérdése, mert kötelező beadatnunk 🙄

A ciklusomat nem tudja felborítani, mert szinte nincs is, 3-5 havonta jön meg, bármit csinálunk.

2021. júl. 31. 08:57
 8/14 anonim ***** válasza:
72%
Mi is lombikozunk, ès beoltattuk magunkat, mindkettőnk orvosa ezt ajánlotta. Az utolsó oltas es a program kezdete kozott kb másfèl hónap telt el. Èn is nagyon fèltem, de mikor beadtak a szurit, óriási megkönnyebbülèst èreztem.
2021. júl. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk januárban volt sikertelen lombikunk, mikor kiderült hogy nem sikerült, beoltattam magam, én is eü-ben dolgozom.

Nálam is van gond (pcos+ir) de alapvetően a férjem oldalán volt nagy probléma, emiatt lombikoztunk.

Majd májusban spontán terhes lettem 2 év után először, nyáron indult volna a 2. lombik. Azóta 17 hetes vagyok.

2021. aug. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én is rtg asszisztens vagyok, engem is 3 naponta teszteljék, én sem kaptam el. Én áprilisban és júniusban kaptam a pfizert, mi is szeretnénk kisbabát még idén. Nálunk a férjemnek nem lehet természetes úton babája. Nekem még tavasszal a nőgyógyászom ajánlotta, hogy ha nyáron/ősszel mennénk a kövi lombikra, akkor még most adassuk be. Semmi bajunk nem lett, nem történt semmi a ciklusommal sem, bár nekem az jó volt eddig is. /
2021. aug. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!