Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombik program, beültetès...

Lombik program, beültetès után valaki? Hogy vagytok? Jó lenne beszèlgetni valakivel, aki ebben a helyzetben van èpp!

Figyelt kérdés

2021. júl. 31. 17:05
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Első lombik beültetésem volt 3 héttel ezelőtt, már jól vagyok, de sajnos beültetés után másfél hetet kórházban töltöttem hiperstimulációval. Nálunk 2 bogyó tapadt meg (valószínűleg ez váltotta ki az erős tüneteket), egyelőre még csak a petezsákokat látták, várjuk a fejleményeket :) Te hol tartasz, beültetés után mennyivel?
2021. júl. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Akkor ezek szerint sikeres volt a beültetès :) szívből gratulálok. Milyen tüneteid voltak, mikor kórházba kerültèl?


Nekem ez a 3. napom a beültetès után ès nekünk is ez volt az első lombikunk, èn is 2 pöttyöcskèt kaptam :)

2021. júl. 31. 19:35
 3/27 anonim ***** válasza:

Köszönöm :)

4 nappal beültetés utáni este összeestem, utána jobban lettem. Másnap viszont egész reggel rosszul voltam, erős szédülés, hányinger + hányás, nagyjából azt sem tudtam mi történik körülöttem.


Szorítok, hogy pozitív legyen majd Neked is a teszt és hogy minden rendben legyen:) Annyi a tanácsom, hogy nagyon ügyelj a 4 liter folyadékra és fehérjeport is fogyassz! (Nekem a kórházban is ezek voltak az előírások) Mikor kell menned tesztelésre?

2021. júl. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Sajnálom hogy ezeket kellett átèlned :( beültetès napjátol számított 2 hèt múlva vèrvètel. Itthon tesztet nem tudom hanyadik napon lenne jó csinalni. Egyèbkènt te èreztèl valamit? Tegnap eleg sűrűn ès erősen volt hasszúrka, ma pedig görcsölgetek.
2021. júl. 31. 20:05
 5/27 anonim ***** válasza:

Köszi, remélem tényleg ritka és nem sokan mennek át ezen.


Én ilyesmit nem éreztem, viszont a 3.-4. napon már volt ilyen émelygés, enyhe rosszullét a nap folyamán.

Viszont azt olvastam többektől, hogy ezek a tünetek, amiket írsz náluk jót jelentettek :)


Bevallom, én nagyon korán, 5. nap reggel az ájulás miatt csináltam egy tesztet (12. Nappal voltam a tüszőrepesztő szuri után), ami pozitív lett.

2021. júl. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Jó korán teszteltèl :) megfogadtam nem fogok tesztelni, majd csak vèrvètel, de már ennek ellenère számolgatom a napokat... 🤭


Megkèrdezhetem ti mióta próbálkoztok ès mièrt volt szüksèg a lombikra?


Nekünk mindkettőnk oldalan volt gond.

2021. júl. 31. 20:18
 7/27 anonim ***** válasza:

1 év próbálkozás után mentünk el kivizsgálásokra, ahol azonnal kiderült a férfi oldalon a gond - OAT szindróma. Azonnal meddőségi központ, ahol 2 hónappal később már kezdtük a stimulálást. Nálunk teljesen kizárták a lehetőségét, hogy valaha spontán összejöjjön sajnos.


Ti mióta próbálkoztatok? Milyen problémát derítettek ki, ha nem vagyok túl indiszkrét? Kezelték a problémátokat vagy nálatok is csak a lombik jöhetett szóba?

2021. júl. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Nálunk is csak a lombik jöhetett szóba. Az èn petevezetőim nincsenek rendben, illetve a fèrjem hba szintje volt nagyon szörnyű.
2021. júl. 31. 20:41
 9/27 anonim ***** válasza:

Sziasztok lányok!

Mi még elötte állunk, de én nagyon félek mindentöl. Az injekciozástol, a leszivástol, utána a komplikácioktol, a beültetéstöl.

Csak olvasni jöttem hogy lássam mi vár rám, más hogy élte meg.

Mi lassan 2 éve probálkozunk. Férjem eredményei tökéletesek. Nálam van gond,sajnos egyáltalán nincs peteérésem. Valoszinü korai petefeszek kimerülés a diagnozis.

Hétfön derül ki.

Ha van kedvetek szivesen beszélgetnék itt veletek. Ki hogy van stb

2021. júl. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Szia :) szeretnèlek megnyugtatni:)

Őszintèn: iszonyatosan rettegtem a lombiktól, ez volt a legnagyobb fèlelmem, hogy ide jutunk. Amikor mar a 3. Orvos is közölte, nincs más megoldás, napokig magam alatt voltam, minden nap sírtam. Most hogy túl vagyunk az elsőn, visszanèzek ès azt mondtam a fèrjemnek ettől voltam így betojva? :) inkabb az ismeretlentől fèltem. Az első injekció felett ültem remegve, erőt vettem magamon, beszúrtam ès tènyleg nem fájt, kellemetlennek sem mondanám.


A leszívástól is nagyon fèltem, elaltattak, nem is emlekszem semmire. Kaptam altatas előtt hányinger ès szèdülès ellen injekciót, szóval mèg utána sem volt semmi kellemetlen. Másfel óra után jöhettem is haza :)


Beültetèsről pedig, egy rákszűrès is kellemetlenebb.


Nekem eddig szerencsère nèmi görcsölèsen kívül semmi mellèkhatás nem volt.


Mindent egybevève nem kell fèlned nekem pozitív csalódás volt. Ami sokkal rosszabb, az lelkileg ... A sok aggodalom, fèlelem. Bár az idáig vezető út, a sok kivizsgálás, csalódás sokkal rosszabb volt.


Jelentkeztetek már meddősègi centrumba?

2021. júl. 31. 22:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!