Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombik program, beültetès...

Lombik program, beültetès után valaki? Hogy vagytok? Jó lenne beszèlgetni valakivel, aki ebben a helyzetben van èpp!

Figyelt kérdés

2021. júl. 31. 17:05
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nekem volt első az nem sikerült , az pontosan megjött nem vártnál, volt második az Fagyasztot vol az sem sikerült az vérvétel derült ki hogy nem , Aba kellet hagyni injekció kúp és után jött meg. , és volt harmadik az friss volt ujra stimulaltak és abból vagyok 14 hetes. 😊. Ezt azért írom hogy ha mégse sikerül az első akkor nem szabad fel adni . Nagyon szorítok mindekinek hogy sikerüljön 😘
2021. aug. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
És még azt szertném leírni hogy nekem Et +13 napon volt vérvétel 638 hcg. És nekem csak teszt Et+14 napon mutata. , és Et+6 napon volt hasfajas görcsöles A-tól nem kel megijedni mert it vagyok pl 14 hetes
2021. aug. 1. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Túlstimus vagyok. Én sem akartam elvenni senki kedvét, mert igazából félni tényleg nem kell semmitől. A szurik, leszívás, beültetés sima ügy. Az, hogy engem nem ellenőriztek közben megfelelőképpen és baj lett, az egyedi eset, de ez is teljesen kibírható volt, inkább lelkileg volt megterhelő.

Mindenkinek kitartást és erőt kívánok ehhez az úthoz, nameg egy adag szerencsét! Megéri a célért :)

2021. aug. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Igen,jelentkeztünk. Novemberre kaptunk idöpontot. Addig megcsináljuk a kötelezö vizsgálatokat elötte. Illetve probálkozunk tovább,hátha csoda történik.
2021. aug. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Gratulálok mindenkinek akinek sikerült !!!!! :) utolsó neked pedig sok erőt ès kitartást kívánok !!
2021. aug. 1. 09:19
 16/27 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Még mi is előtte állunk, 10-én lesz az első konzultáció a szegedi Kaáliban. Nekem mindkét petevezőm elzáródott, alcsony Amh, magas FSH, korai petefészek kimerülés gyanú, plusz IR. 36 éves leszek szeptemberben, szóval ez a korai menopauza eléggé rosszul érintett. A férjemnél minden oké, van már egy kisfiunk, tesót szeretnénk. Eléggé izgulok, igaziból minden miatt is ( injekciók, stimu, leszívás, legyen mit leszívni stb), de bízom benne, hogy sikerülni fog. Nem tudom, milyen vizsgálatok kellenek még ( Hsg, 3. és 21. napi hormonok, Amh, pajzsmirigy, cukorterhelés, citológia megvan, férjem andrológiai vizsgálata is rendben), remélem ezeken kívül nem sok minden és kezdhetjük mihamarabb. Mindenkinek, aki érintett a témában sok sikert, kitartást, jó egészséget és vidám babàzást kivánok!
2021. aug. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló! Neked is nagyon sok sikert ès kitartást kívánok.

Úgy emlekszem az első konzultáció során kaptunk ( fèrjem ès èn is ) beutalót vèrvètelre. Erre viszont volt egy hónapunk, mire elkezdődött a stimulálás

2021. aug. 1. 17:35
 18/27 anonim válasza:
Nem tudom olvassa e még valaki.. Mi is első lombik előtt állunk, konkrétan ma kezdjük a stimulálást. Mi 3 éve próbálkozunk, túl vagyunk 3 sikertelen terminált együttlétes cikluson, 3 sikertelen inszemen, így jutottunk el a lombikig. Mindkettőnknél minden rendben van, mégsem sikerül valamiért. 😞Nagyon bízom benne, hogy legalább a lombikkal már fog. Főleg így, hogy azt mondta a dokink, hogy 20 éveseket megszégyenítőek az eredményeink, annyira rendben van minden. 39 éves vagyok. Nagyobb az esély a sikerre így, hogy nem találtak nálunk semmit, mint azoknak akiknél van valami gond szerintetek? Annyi kérdés kavarog a fejemben, de a doki is csak azt tudta mondani, hogy nem érti hogy nem sikerült eddig, de hogy majd most.. Hát..
2021. nov. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Szia. Az èn tapasztalatom, hogy nem vizsgàlják ki a meddősègi központokban a fèrfiakat. Csak àltalànos spermavizsgálat volt? Ha igen, érdemes lenne kiterjedtebb vizsgálatra menni egy magán andrológushoz :)
2021. nov. 12. 10:36
 20/27 anonim válasza:
Nem csak általános sperma vizsgálat volt. Plusz vérvételek tömkelege a férjemnek is. Tenyésztések, minden. Neki már van két lánya az előző házasságából egyébként.
2021. nov. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!